Tadeusz KUREK (1906-1974)
Lot No.: 91
Para obrazów
1. Szałasy w górach
2. Pejzaż zimowy
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
1. Szałasy w górach
olej, tektura; 9,5 x 12 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T Kurek;
2. Pejzaż zimowy
olej, tektura; 9 ,5 x 12 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: T Kurek.
1 200 zł