Mariusz KUŁAKOWSKI (ur. 1961)
Lot No.349
Tytuł do uzgodnienia, z cyklu: Zawłaszczenie przestrzeni, 2020
olej, płótno; 73 x 73 cm;
na blejtramie opis autorski: MARIUSZ KUŁAKOWSKI "Tytuł do uzgodnienia" cykl ZAWŁASZCZANIE PRZESTRZENI / 2020 r.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
4 500 zł
Anna GINALSKA (1935-2012)
Lot No.355
Akt IV, 1975
olej, płótno; 93 x 73 cm;
opisany na krośnie malarskim: ANNA GINALSKA "AKT IV"-1975 oraz MPiK / ZAKOPANE / 1976; na krośnie również nalepka: Towarzystwa Sztuk
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
2 800 zł
Arkadiusz Ruchomski
Lot No.365
Bez tytułu, 2017
technika mieszana olejno-żywiczna, płótno, sklejka; 74 x 131 x 6 cm;
Praca dwustronna
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Praca dwustronna
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
4 500 zł
Witold ABAKO (ur. 1958)
Lot No.368
After XXII, 2014
akryl, płótno; 71 x 39 cm;
sygn. i dat. l. d.: ABAKO'14;
estymacja: 1 700 - 2 300 zł
sygn. i dat. l. d.: ABAKO'14;
estymacja: 1 700 - 2 300 zł
Eugeniusz Ochonko (ur. 1964)
Lot No.372
Misterioses bailes del cuerpo I, 2009
olej, płótno; 97x130 cm;
sygn. p. d.: Ochonko / 2009
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
sygn. p. d.: Ochonko / 2009
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Dariusz Król (ur. 1961)
Lot No.374
Kwiaty na łące, 2020
olej, płótno; 33 x 41 cm;
sygn. i dat. l. d.: D.KRÓL '20.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Malarz nieokreślony, XX w.
Lot No.376
Portret kobiety
olej, płótno; 49 x 40 cm;
sygn. i dat. w kompozycji, u dołu: … Ignacewski 12 (? - słabo czytelnie).
estymacja: 900 - 1 200 zł
estymacja: 900 - 1 200 zł
Wiesław OCHMAN (ur. 1937)
Lot No.378
Zachód słońca w Ciechocinku, 1975
gwasz, papier; 15 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: WiesłOchman 75;
estymacja: 1 200 - 1 500 zł
estymacja: 1 200 - 1 500 zł
Józef BROSZKIEWICZ (1920-1977)
Lot No.380
Szyb w Bochni
tusz lawowany, papier; 53 x 79,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: S.J.BROSZKIEWICZ (bielą).
estymacja: 900 - 1 200 zł
estymacja: 900 - 1 200 zł
Aleksandra SUPIŃSKA (ur. 1989)
Lot No.383
Rotterdam, 2019
sitodruk, papier; 70 x 165 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: Rotterdam; sitodruk 1/5; Aleksandra Supińska 2019 (ołówkiem); nakład: 1/5.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
3 000 zł
Jacek WALTOŚ (ur. 1938)
Lot No.386
Nadzieja, 1975
pastel, papier barwny; 34,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: V. 75 waltoś (ołówkiem).
estymacja: 1 000 - 1 300 zł
estymacja: 1 000 - 1 300 zł
Henryk Płóciennik (1933 - 2020)
Lot No.388
Akt I
akwarela, papier, 52 x 38 cm; sygn. p. d.: H. Płóciennik
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
1 700 zł
Lot No.389
Akt II
akwarela, papier, 53 x 37,5 cm; sygn. l. d.: H. Płóciennik
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
1 900 zł
Kaczanowski Witold Witold-K (ur. 1932)
Lot No.390
Loneliness in red, 2001
giclee, akryl, płótno; 66 x 51 cm;sygn., dat. i opisany: 28/50 giclee+acrylic "Loneliness in Red" Witold-K. 2001.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
1 400 zł
Piotr BUBAK (ur. 1959)
Lot No.502
Głowa, 2020
brąz patynowany, kamienna podstawa; wys. 29, 16 x 14 cm;
sygn. i dat. na szyi.: P / BUBAK / 2020.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
4 000 zł
Autor nieokreślony, XX w.
Lot No.503
Nie słyszy, nie widzi, nie mówi - 3 rzeźby
kamień;
1) wys. 33 cm ; 23 x 18 cm;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
1) wys. 33 cm ; 23 x 18 cm;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
6 500 zł