Eugeniusz MOLSKI (ur. 1942)
Lot No.506
Amazonka, 1998
ceramika, masa szamotowa, wielobarwne szkliwo, temperatura wypału 1200 stopni; wys. 62 cm;
sygn. z tłu rzeźby: MOLSKI (wyciśnięte w masie).
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Małgorzata SWOLKIEŃ, XX / XXI w.
Lot No.508
Kobieta z kotem
ceramika szkliwiona; 19 x 13,5 x 9 cm;
sygn. na spodzie: MS (monogram).
estymacja: 1 200 - 1 500 zł
estymacja: 1 200 - 1 500 zł
Lot No.
521
Lampa w stylu art déco
konstrukcja stalowa, niklowana, podstawa orzechowa, wys. 153 cm.
Europa Zachodnia, ok. 1960.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Europa Zachodnia, ok. 1960.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
5 000 zł