Lot No.: 96

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Lot No.: 96

Parobek - szkice - praca dwustronna, ok. 1910

olej, tektura; 35 x 28 cm;
sygn. l. g.: VHofman.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł