Stanisław ELESZKIEWICZ (1900-1963)
Lot No.350
Pieta
kredka czarna, papier; 23,5 x 15, 3 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie napis: ELESZKIEWICZ (flamastrem) oraz nalepka z wystawy z Londynu [POSK] z nr. 259.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
1 200 zł
Andrzej DUDEK-DÜRER (ur. 1471 - sic!)
Lot No.353
Sztuka butów w Wałbrzychu, 1969-2018
technika mieszana, fotografia, gniecenie, laserografia, rysunek, metal; 27 x 24,5 x 2,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: AD (monogram wiązany) 69/18;
estymacja: 5 500 - 7 000 zł
estymacja: 5 500 - 7 000 zł
Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)
Lot No.355
Koncert, 2020
olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. i dat. p. d.: Antoszczyk 2020;
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)
Lot No.357
Trzy krople, 1972
akwaforta, akwatinta, papier; 49 x 64 cm (wymiar kompozycji), 56 x 76,5 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisany u dołu: 1972 „Trzy krople” 30/50 Konrad Srze
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Kacper BOŻEK (ur. 1974)
Lot No.359
Bez tytułu
akwatinta, akwaforta; 50 x 63,5 cm (wymiar kompozycji), 54 x 70 cm (wymiar arkusza);
grafika przed konserwacją.
estymacja: 900 - 1 100 zł
grafika przed konserwacją.
estymacja: 900 - 1 100 zł
Tomasz SOBECKI (ur. 1952)
Lot No.361
Etiuda mur I, 2007/2009
fotografia czarno-biała (naświetlanie laserowe z kliszy), papier fotograficzny; 25 x 38 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie.: Tomasz Sobecki Fotografia cz.-b
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
JAN SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.364
Muszle i kawon, 1990
olej, płótno; 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 25 000 - 35 000 zł
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 25 000 - 35 000 zł
20 000 zł
JULIUSZ NARZYŃSKI (UR. 1934)
Lot No.367
Tu dzień jest piękny i piękna noc, 2004
olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. i dat. śr. d.: 04 Jul. Narzyński;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Pervin Ece YAKACIK (ur. 1991)
Lot No.369
The Water Surface, 2020
olej, płótno; 80 x 120 cm
sygn. i dat. p. d.: PEYŁ 07.20;
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Jan WODYŃSKI (1903-1988)
Lot No.373
Domy w Piasecznie, 1981
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. l. d.: Wodyński;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
sygn. l. d.: Wodyński;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Jan WODYŃSKI (1903-1988)
Lot No.375
Scena batalistyczna
olej, płótno, tektura; 44 x 74 cm;
sygn. l. d.: WODYŃSKI.
estymacja: 4 500 - 5 000 zł
sygn. l. d.: WODYŃSKI.
estymacja: 4 500 - 5 000 zł
Eugeniusz OCHONKO (ur. 1964)
Lot No.377
Bez tytułu; z cyklu "Świat to teatr"; 2012
akryl, płótno; 92 x 110 cm;
sygn. i dat. l. d.: Ochonko 12;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Marc CHAGALL (1887-1985)
Lot No.379
Jerusalem Windows
litografia barwna, papier; 63 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie p. d.: MARC / Chagall, l. d. napis: CH.SORLIER GRAV.LITH (drukiem).
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Andrzej KALINA (ur. 1952)
Lot No.382
Z cyklu: Mówię, więc jestem III, 1987
mieszana technika graficzna (akwaforta, akwatinta, monotypia), tusz, papier; 80 x 60 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisany u dołu: 'Z CYKLU "MÓWIĘ WIĘC JE
estymacja: 400 - 500 zł
estymacja: 400 - 500 zł
Jacek YERKA (ur. 1952)
Lot No.383
Europa
druk artystyczny, papier; 45 x 37 cm (wymiar kompozycji), 60,5 x 48,2 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Yerka, l. d. numer: 116/450.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
1 600 zł