Teresa PĄGOWSKA (1929-2007)
Lot No.302
Pies na sznurku, 1996
olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. l. d.: TP. (inicjał wiązany);
estymacja: 32 000 - 40 000 zł
estymacja: 32 000 - 40 000 zł
29 000 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Lot No.303
Czas odpoczynku królowej
technika własna, mieszana, płótno; 50 x 61 cm.
estymacja: 24 000 - 30 000 zł
estymacja: 24 000 - 30 000 zł
20 000 zł
Jacek SIENICKI (1928-2000)
Lot No.305
Pejzaż z okna, 1975
olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. g.: JS 75.
estymacja: 30 000 - 36 000 zł
sygn. i dat. p. g.: JS 75.
estymacja: 30 000 - 36 000 zł
26 000 zł
Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)
Lot No.306
Tren XVIII, 1984
olej, akryl, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 84;
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
8 000 zł
Marian KONARSKI (1909-1998)
Lot No.311
Polityka siły, 1955
gwasz, ołówek, papier jasnobrązowy; 37,5 x 50 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: M. Konarski VIII. / 55;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
5 000 zł
Zbigniew M. DOWGIAŁŁO (ur. 1961)
Lot No.312
Solidarność, 1981
olej, płótno; 137 x 160 cm;
sygn. p. d.: DOWGIAŁŁO;
estymacja: 18 000 - 22 000 zł
sygn. p. d.: DOWGIAŁŁO;
estymacja: 18 000 - 22 000 zł
14 000 zł
Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990)
Lot No.315
Targi Poznańskie. Projekt Pawilonu Państwowego Przemysłu Spożywczego, lata 60-te XX w.;
tempera, ołówek, brystol; 34 x 50 cm (w świetle passe-partout);
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
1 100 zł
Ireneusz JANKOWSKI (ur. 1947)
Lot No.318
Przestrzeń nieznana I, 2019
technika własna, (ołówek, płótno, karton), płyta; 65 x 65 cm;
sygn. p. d.: IJ (monogram wiązany);
estymacja: 2 400 - 3 000 zł
estymacja: 2 400 - 3 000 zł
Zdzisław SALABURSKI (1922-2006)
Lot No.322
Kompozycja, 1964
olej, płótno; 96 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Z. Salaburski / 1964 / Warszawa.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
3 500 zł
Jacek MALICKI (ur. 1946)
Lot No.323
Nr 22, 1988
olej, płótno; 71 x 71 cm;
opisany na odwrocie: No 22/1988.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
1 800 zł
Halina WRZESZCZYŃSKA (1929-2018)
Lot No.324
Cień i światło; z cyklu: Koła, lata 60./70. XX w.
technika własna (gwasz, wycinanka), karton; 34 x 39 cm;
sygn. dat. i opisana p.d. długopisem: : "Cień i światło" / z cyklu "Koła" / 34 x 39 / H. Wrzeszczyńska; sygn., i opisana na odwrocie: "Cień i światło" / 1967 /
estymacja: 2 500 - 2 800 zł
estymacja: 2 500 - 2 800 zł
Norman LETO (ur. 1980)
Lot No.327
Coś przewieszone przez coś, 2014
olej, płótno; 110 x 150 cm;
na odwrocie, na krośnie malarskim, opis autorski: ĆOŚ PRZEWIESZONE PRZEZ COŚ NORMAN 2014.
estymacja: 13 000 - 19 000 zł
estymacja: 13 000 - 19 000 zł
15 000 zł
Ewa ZAWADZKA (ur. 1950)
Lot No.330
Na krawędzi światła, 2019
olej, technika własna, płótno; 70 x 70 cm;
na odwrocie opis autorski: EWA ZAWADZKA / 2019 / NA KRAWĘDZI / ŚWIATŁA / 314.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
Grupa THE KRASNALS
Lot No.334
New Situation...TO POP or not to POP, Tribute to Richard Hamilton, 2015
olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: „New Situation… TO POP or not to POP / Tribute to Richard Hamilton” / The Krasnals / ‘2015 / Whiel
estymacja: 14 000 - 20 000 zł
estymacja: 14 000 - 20 000 zł
10 000 zł
Zbigniew MAKOWSKI (ur. 1930)
Lot No.336
Bez tytułu, 1962
olej, sklejka; 22,5 x 52,5 cm;
sygn., dat. wraz z dedykacją na odwrocie: ZBIGNIEW MAKOWSKI / Warszawa, 1962 / Józkowi W. /
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Marek PIASECKI (1935-2011)
Lot No.340
Dwa koty, 1959
heliografia, papier; 19 x 24 x 3,5 cm;
na odwrocie autorska nalepka, pisana na maszynie, z opisem: MAREK PIASECKI - Dwa koty / (heliografia - 1/1/) / 1959 (dop
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Józef SZAJNA (1922-2008)
Lot No.342
Trąba, 1998
technika mieszana (akwarela, gwasz, kredka, ołówek), papier; 29 x 42 cm;
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Jerzy STAJUDA (1936-1992)
Lot No.344
Bez tytułu - 1910
akwarela, ołówek, papier; 29 x 26,5 cm (w świetle passe-partout);
estymacja: 1 200 - 1 600 zł
estymacja: 1 200 - 1 600 zł
900 zł