Lot No.: 57

T. SZPIEGEL, XX w.

Lot No.: 57

Kupiec żydowski, 1920

pastel, tektura; 63,5 x 51 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. Szpigel / 1920
estymacja 21 000 - 24 000 zł