Andrzej FOGTT (ur. 1950)
Lot No.349
Akt, 1994
pastel, papier pomarańczowy; 69 x 99 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Fogtt / A (wpisane w trójkąt, wpisany w koło) / 1994.
estymacja: 3 500 - 5 000 zł
estymacja: 3 500 - 5 000 zł
Paweł KWIEK (ur. 1951)
Lot No.351
Ostatnie zdjęcia sztuki awangardowej, 20
2 fotografie barwne, papier, 13,5 x 20,5 cm (wymiar każdej z nich, wymiar odbitki);
sygn., dat. i opisane na odwrocie oprawy (długopisem); wydruki autorskie, n
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
2 200 zł
Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)
Lot No.353
Angst vor Sorge, 1990
fotografia barwna Cibachrome, papier; 80 x 80 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie oprawy: JERZY TRUSZKOWSKI / ANGST VOR SORGE … / 1990 / CIBACHROME / 80 X 80
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
9 000 zł
Krzysztof WOJCIECHOWSKI (ur. 1947)
Lot No.355
Rozbity Plymouth, Garden City, N.Y.
fotografia czarno-biała, brom, papier Ilford MG IV, 30 x 40 cm (arkusz);
na odwrocie sygn., dat. oraz opis. (ołówkiem); odbitka autorska, nakład: 1/15, lifetim
estymacja: 1 200 - 1 500 zł
estymacja: 1 200 - 1 500 zł
1 000 zł
Józef WILKOŃ (ur. 1930)
Lot No.356
Ryba
drewno, metal, polichromia; ok. 58 x 87 x 35 cm.
estymacja: 7 500 - 9 500 zł
estymacja: 7 500 - 9 500 zł
7 500 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017) - projekty
Lot No.358
Medal
kolisty, ażurowy medal z dekoracją architektoniczną; av.: KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA / 60 ROCZNICA POWSTANIA WARSZAWSKIEGO / WARSZAWA 30.07.- 06.08 2004; r
estymacja: 1 100 - 1 500 zł
estymacja: 1 100 - 1 500 zł
Lot No.360
Statuetka pamiątkowa
Jan Paweł II w Zakopanem; av.: 10 ROCZNICA POBYTU / JANA PAWŁA II W ZAKOPANEM; rv.: OKRĘGOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA / PZF W ZAKOPANEM / 3-10 VI 2007; brąz
estymacja: 1 100 - 1 500 zł
estymacja: 1 100 - 1 500 zł
Lot No.362
Statuetka pamiątkowa
av.: w formie ażurowego półkola z postacią pośrodku, z napisem w otoku: „30 ROCZNICA PIERWSZEJ PIELGRZYMKI PAPIERZA JANA PAWŁA II W POLSCE”;
estymacja: 1 100 - 1 500 zł
estymacja: 1 100 - 1 500 zł
Lot No.364
Statuetka pamiątkowa
kolisty, ażurowy obiekt z postacią Jana Pawła II oraz architekturą Krakowa; av.: JAN PAWEŁ II PAPIEŻ / SYN NARODU POLSKIEGO;
estymacja: 1 100 - 1 500 zł
estymacja: 1 100 - 1 500 zł
Lot No.366
Statuetka pamiątkowa
w centrum gotyckiego portalu, w prześwicie postacie franciszkanów; RV.: 1237-2007 / 770-LAT PRZYBYCIA FRANCISZKANÓW DO KRAKOWA; brąz patynowany; 11 x 13 cm;
estymacja: 1 100 - 1 500 zł
estymacja: 1 100 - 1 500 zł
Lot No.368
Statuetka pamiątkowa
Postać Jana Pawła II w półkolu, rv.: KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA / PAMIĘCI / PAPIEŻA / JANA PAWŁA II / KRAKÓW 18V 2005 / ZARZĄD MAŁOPOLSKIEGO OKRĘGU PZF
estymacja: 1 100 - 1 500 zł
estymacja: 1 100 - 1 500 zł
Marek SIERPIŃSKI (1954-2014)
Lot No.370
Wenus z Willendorfu
brąz, marmur; wys. 20 cm;
sygn.: MSIERPIŃSKI i monogram wiązany: MS.
estymacja: 3 800 - 5 000 zł
estymacja: 3 800 - 5 000 zł
Autor nieokreślony, XX w.
Lot No.372
Macierzyństwo
marmur; wys. 27 cm.
estymacja: 2 600 - 3 200 zł
estymacja: 2 600 - 3 200 zł
2 600 zł
Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)
Lot No.1301
Zestaw 3 grafik, 1984
serigrafia, papier; wymiar: 14 x 14 cm (każda);
estymacja: 3 500 - 5 000 zł
estymacja: 3 500 - 5 000 zł
2 000 zł
Jacek ZIEMIŃSKI (ur. 1953)
Lot No.1302
1-72-E1, 1999
olej, płótno; 40 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JACEK ZIEMIŃSKI '1999 / "1/72-E1" olej płótno.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Andrzej PODULKA (ur. 1951)
Lot No.1304
Akt, 1991
akryl, płyta; 85 x 80 cm;
opisany na odwrocie: PODULKA / 1991.
estymacja: 2 000 - 3 500 zł
estymacja: 2 000 - 3 500 zł
Andrzej FOLFAS (ur. 1948)
Lot No.1306
Scena rodzajowa, 1988
tusz, akwarela, papier; 76 x 55,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: FOLFAS 88 (tuszem).
estymacja: 900 - 1 200 zł
estymacja: 900 - 1 200 zł
Oldrich JELINEK (1930-2000)
Lot No.1308
Dama, 1978
Litografia, papier; 59 x 65 cm ( wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. śr. d.: O. Jelinek 78 (ołówkiem) opisana l. d.: aut. ….
estymacja: 800 - 1 000 zł
estymacja: 800 - 1 000 zł
Barbara MICHAŁOWSKA, XX w.
Lot No.1310
W parku, 2015
olej, płótno; 70 x 50 cm;
opisany na odwrocie: BARABARA MICHAŁOWSKA / "W PARKU" / 70 X 50 2015 R.
estymacja: 2 200 - 2 900 zł
estymacja: 2 200 - 2 900 zł
Krystyna ZACHWATOWICZ (ur. 1930 r., Warszawa)
Lot No.1312
Kazimierz, 1976
tusz, akwarela, papier, 24,5 x 18 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: K.Zachwatowicz / 1976 KAZIMIERZ
estymacja: 700 - 800 zł
estymacja: 700 - 800 zł
Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)
Lot No.1314
Katedra na Wawelu
technika własna, płyta; 64 x 43 cm;
sygn. p. d.: EGerlach.
estymacja: 2 900 - 3 800 zł
sygn. p. d.: EGerlach.
estymacja: 2 900 - 3 800 zł
Waleria MATELSKA (ur. 1994)
Lot No.404
Ludus I, 2018
akryl, płótno; 160 x 77 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie p. d.: Waleria Matelska / Ludus. Miłość egoistyczna / Miłość zabawa I / Cykl „Przezwyciężyć samot
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
4 500 zł
Kalina HOROŃ (ur. 1992)
Lot No.405
Bez tytułu, 2016
olej w sztyfcie, akryl, pastel, płótno; 64 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Kalina Horoń / Viena 2016.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Piotr STACHLEWSKI (ur. 1964)
Lot No.407
Pomarańczowa alternatywa
olej, płótno, 146 x 118 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: P. Stachlewski 2003
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Leon Antoni BARAŃSKI (1943-2019)
Lot No.409
Wielki testament, 1973
tusz, piórko, tusz lawowany, gwasz, papier; 30 x 25,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: ALB 73.;
estymacja: 400 - 600 zł
sygn. i dat. p. d.: ALB 73.;
estymacja: 400 - 600 zł