Stefan GARWATOWSKI (1931-2019)
Lot No.: 317
Martwa natura z paletą
olej, płótno; 75 x 97 cm;
opis z tyłu na blejtramie: STEFAN GARWATOWSKI / TYT. "MARTWA NATURA Z PALETĄ”, OLEJ, WYM. 76 x 97;