Lot No.: 317

Stefan GARWATOWSKI (1931-2019)

Lot No.: 317

Martwa natura z paletą

olej, płótno; 75 x 97 cm;
opis z tyłu na blejtramie: STEFAN GARWATOWSKI / TYT. "MARTWA NATURA Z PALETĄ”, OLEJ, WYM. 76 x 97;