Simonne BUSSING (XX w.)
Lot No.: 107
Paysage d’apres Renoir
gwasz, tektura; 41 x 56 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Simonne Bussing.
sygn. p. d.: Simonne Bussing.