ROSENTHAL AG-KUNSTABTEILUNG SELB
Lot No.: 29
Lampka nocna z miniaturami
porcelana, farby naszkliwne, złocenia, oprawa metalowa, klosz z jasnokremowej tkaniny; wys.39,5 cm;
sygn. zielenią chromu: Rosenthal/ korona/ GERMANY/