Zdzisław LACHUR (1920-2007)
Lot No.: 19
Przyszły rabin, l. 80. XX w.
tempera; sklejka; 46 x 32 cm;
sygn. p. d.: Z. Lachur;
sygn. p. d.: Z. Lachur;