KAISER
Lot No.: 627
Wazon w manierze chińskiej z motywem rajskich ptaków
porcelana, kalka, złocenie; wys. 67,5 cm;
sygn. błękitem na spodzie: AK pod koroną / KAISER / w. Germany; poniżej brązem: Olivia.