Wytwórnia FLAMANT ET FILS
Lot No.: 43
Solniczka podwójna
srebro próby 1 cechowane, wkłady złocone; wys. 16 cm, waga 245 g.
Paryż, wytwórnia Flamant et Fils, lata 80. XIX w.