Eduard FIEDLER (1801-1865, czynny od 1828)
Lot No.: 35
Puzdro
srebro częściowo złocone cechowane, waga 315 g
Poznań, lata 30.-40. XIX w.
Poznań, lata 30.-40. XIX w.