Henryk EPSTEIN (1892-1944)
Lot No.: 2
Pejzaż z drzewami
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 41 x 55 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: H. Epstein (ołówkiem).