Antoni WASILEWSKI (1905-1975)
Lot No.: 1040
Portret doktora, majora Zgorzeleskiego
tusz, piórko, ołówek, akwarela, papier; 34,5 x 24 cm;
sygn. i dat. l. d.: mal. / Wasilewski / 27.IX.1940.
estymacja: 900 - 1 200 zł
estymacja: 900 - 1 200 zł