Alicja HALICKA (1894-1975)
Lot No.: 50
Wnętrze domu artystki z portretem córki
olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. l. d.: Halicka
estymacja: 90 000 - 100 000 zł
sygn. l. d.: Halicka