Lot No.: 1

Marcin MACIEJOWSKI (ur. 1974)

Lot No.: 1

Kierowca popatrzył na potrąconego potem błyskawicznie dodał gazu i uciekł, 2000

olej, płótno; 56 x 47,5 cm;