AUCTION HOUSE
Warsaw • Cracow
A
UCTIONS
Upcoming
Calendar
Archive
DUTCH AUCTION
O
FFER
Klasycy
Sztuka Dawna - Private Sale
Sprzedaż poaukcyjna - sztuka dawna - rzemiosło artystyczne
Sprzedaż poaukcyjna - sztuka współczesna
1. Aukcja „Kobieta w Sztuce”
Oferta poaukcyjna - sztuka dawna - malarstwo, rysunek, grafika i rzeźba
H
OW TO SELL
H
OW TO BUY
At traditional auction
At dutch auction
A
UCTION RESULTS
A
BOUT
C
ONTACT
F
AIRS
D
UTCH AUCTION
W
ATCHED
P
RIVACY POLICY
Strona główna
Offer Klasycy
Bez tytułu, 1996.
Lot No.: 25
Mikołaj MALESZA (ur. 1954)
Lot No.: 25
Bez tytułu, 1996
olej, płótno; 100 x 130 cm; dat. p. d.: 96 (podkreślone);
olej, płótno; 100 x 130 cm;
dat. p. d.: 96 (podkreślone);
- Name:
- Surname:
- Phone:
- Email:
Question (optional) :