Lot No.: 21

Ziemowit FINCEK (ur. 1988)

Lot No.: 21

HEOL11940, 2020

olej, płótno; dyptyk, wym. całości: 60 x 30 cm; sygn. na odwrociu: ZIEMOWIT / FINCEK / HEOL11940 / 2020 / 60/30cm