Lot No.
249
Święty Jan
drewno polichromowane (częściowo wtórnie); wys. 57 cm, szer. 19 cm;
Europa Środkowa, XV/XVI w.?
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Europa Środkowa, XV/XVI w.?
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.301
Flaming
brąz patynowany, kamień, wys. 163 cm; szer. 30 cm;
sygn. na podstawie: BCHROMY
estymacja: 33 000 - 44 000 zł
sygn. na podstawie: BCHROMY
estymacja: 33 000 - 44 000 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.303
Paw
brąz patynowany, 165 x 160 cm;
sygn. na tyle ogona, u dołu: BCHROMY
estymacja: 75 000 - 90 000 zł
estymacja: 75 000 - 90 000 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.304
Konik morski
brąz patynowany, 56 x 30 cm;
sygn. na podstawie od spodu: BCHROMY
estymacja: 10 000 - 13 000 zł
estymacja: 10 000 - 13 000 zł
8 600 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.305
Ptak mazurski
brąz patynowany, 57 x 20 cm;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
5 500 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.307
Ryba
brąz patynowany, 43 x 50 cm;
sygn. z tyłu w dolnej partii rzeźby: BCHROMY
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
7 500 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.309
Akordeonista z cyklu Kapela
brąz patynowany, 55 x 20 cm;
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Marian KONIECZNY (1930-2017)
Lot No.311
Wenus, 1991
brąz patynowany, wys. całkowita 66 cm; podstawa 15 x15,5 cm;
sygn. z tyłu na podstawie: MKonieczny'91 oraz numer odlewu 1/8
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Stanisław HORNO-POPŁAWSKI (1902-1997)
Lot No.313
Prometeusz
brąz patynowany; wys. 46,6 cm, szer. 18,5 cm, głęb. 27 cm.
Polska, 4 ćw. XX w.
estymacja: 22 000 - 26 000 zł
Polska, 4 ćw. XX w.
estymacja: 22 000 - 26 000 zł