Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)
Lot No.: 23
Targ, 1936
olej, płótno naklejone na tekturę; 64,5 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: FPautsch / 36;
estymacja: 28 000 - 33 000 zł
estymacja: 28 000 - 33 000 zł