Lot No.
49
Zegar kominkowy z figurą filozofa
marmur szary, brąz złocony i patynowany; wys. 63 cm, szer. 47,5 cm, głęb. 18 cm;
Francja, 4 ćw. XIX w.
Francja, 4 ćw. XIX w.
Lot No.
51
Zegar kominkowy
drewno, okleina mahoniowa, brąz; wys. całk. 32 cm;
system bicia godzin i półgodzin;
Lot No.
53
Lustro ścienne, owalne, neoklasyczne
drewno, gipsatura, złocenie, tafla lustrzana; wys. 92 cm, szer. 100 cm, głęb. 4,5 cm.
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Lot No.
61
Stół na dwóch postumentach z sześcioma krzesłami
- stół: drewno, okleina dębowa++; 82 x 165 x 100 cm; ślady użytkowania;
- krzesła: drewno; ekoskóra; 94 x 43,5 x 59 cm; ślady użytkowania.