Lot No.: 23

Krzysztof KLIMEK (ur. 1962)

Lot No.: 23

Panorama z Cyrkowej góry, 2016-17

olej, płótno; 95 x 160 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
Estimation $21,000 – $28,000