Wojciech CIEŚNIEWSKI (ur. 1958)
Lot No.: 12
Zaśnięcie, 2005
olej, płótno; 137 x 73 cm;
opisany na odwrocie: WOJCIECH CIEŚNIEWSKI / "ZAŚNIĘCIE" / 142X70 cm