Jerzy GRABOWSKI (1933-2004)
Lot No.349
Gradacja na trójkąt, 1969
serigrafia barwna, papier; 58 x 78 cm (wymiar arkusza);
sygn. dat. i opisany u dołu: 133/360 "Gradacja na trójkąt " Jerzy Grabowski 69 (ołówkiem).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)
Lot No.351
Regeneration
litografia, papier; 42 x 39 cm;
sygn., opisana i numerowana u dołu: 16/300 "Regeneration" / "0" W.SIUDMAK;
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Lot No.353
Erotyk - dziewczyna i chłopak, 1959
ołówek, papier; 16,6 x 17,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: SZ / 1959.
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Jerzy PANEK (1918-2001)
Lot No.355
Autoportret
pastel, papier; 28 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Panek (ołówkiem).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.356
Anioł
brąz patynowany, agat; wys. 38 cm;
sygn. na spodzie: BCHROMY.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
sygn. na spodzie: BCHROMY.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
5 000 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.357
Konik morski
rzeźba w brązie, wys. 39 cm.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
3 000 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.358
Motylek
brąz patynowany, agat; wys. 14,5 cm; szer. 16 cm;
sygn. na spodzie: BCHROMY.
estymacja: 1 800 - 2 500 zł
sygn. na spodzie: BCHROMY.
estymacja: 1 800 - 2 500 zł
1 800 zł
HENRYK PŁÓCIENNIK (UR. 1933)
Lot No.1301
Akt leżący, 1996
technika własna (gwasz, flamaster, tusz), papier; 37 x 49 cm;
sygn. i dat. l. d.: H Płóciennik 96.
estymacja: 1 700 - 2 400 zł
estymacja: 1 700 - 2 400 zł
HENRYK PŁÓCIENNIK (UR. 1933)
Lot No.1303
Monotypia +, 2011
monotypia, karton szary; 60,5 x 46,5 cm (całość);
estymacja: 1 700 - 2 400 zł
estymacja: 1 700 - 2 400 zł
Witold - K (ur. 1932)
Lot No.1305
Symfonia dla Ludzi
giclee, podmalowane akrylem, płótno; 71,5 x 48 cm;
opisane u dołu: 13/185 glice+acrylic Symphony for people # I, sygn. i dat. p d.: Witold-K. 2006.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Sławomir CHRYSTOW (ur. 1976)
Lot No.1307
Zestaw dwóch grafik
1.Kopozycja - akwaforta, akwatinta,
2. Fantastyczne zwierzę, akwaforta,
estymacja: 1 000 - 1 300 zł
estymacja: 1 000 - 1 300 zł
Marek ŻUŁAWSKI (1908-1985) - ?
Lot No.1309
4 prace
1.Wierzba - litografia barwna; 2.Ona i on - litografia barwna;
3. Akt - litografia barwna; 4.Akt II - gwasz
estymacja: 1 900 - 2 500 zł
estymacja: 1 900 - 2 500 zł
IWAN KULIK (UR. 1959)
Lot No.1311
Ilustracja do Mistrza i Małgorzaty
olej, płótno; 73 x 100 cm;
sygn. l. d.: I Kulik;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
sygn. l. d.: I Kulik;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
IWAN KULIK (UR. 1959)
Lot No.1313
olej, płótno; 100 x 140 cm;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
ROBERT OLSZOWSKI (UR. 1969)
Lot No.1315
Czas i przestrzeń, 2017
akryl, płótno, 90 x 130 cm; na odwrocie na płótnie opis autorski: ROBERT OLSZOWSKI / "CZAS I PRZESTRZEŃ" / 2017 R / AKRL
estymacja: 1 100 - 1 400 zł
estymacja: 1 100 - 1 400 zł
1 300 zł
Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)
Lot No.1317
Bez tytułu (50), 1977-2014
olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz 14;
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
Witold ABAKO (ur. 1958)
Lot No.1319
Interwały postfizykalne LX, 2012
olej, akryl, płótno; 100 x 65 cm;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Stanisław POZNAŃSKI (1909-1996)
Lot No.1321
Plac Zamkowy Warszawy, 1990
olej, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. p. g.: ST. POZNAŃSKI;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
sygn. p. g.: ST. POZNAŃSKI;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
KRYSTYNA HUMIENNA
Lot No.1323
Brama z drzew nad jeziorem Wigry, 2001
akwaforta, papier, sygn. i dat. u dołu: Nr 3 akwaforta, "Brama z drzew nad jeziorem Wigry", KHumienna 2001; 34 x 25,5 cm (w świetle oprawy)
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
STANISŁAW KRZYSZTAŁOWSKI (1903-1990)
Lot No.1325
Hiob - Jerzy Nowak w roli Hioba
olej, płótno; 120 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: S. Krzyształowski / 982;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Leon ŚLIWIŃSKI (1916-2001)
Lot No.1327
Martwa natura z owocami
tempera, papier; 47,5 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Allan RZEPKA (ur. 1940)
Lot No.1329
Wystarczy zmienić obrus XIV, 2005
olej, płótno; 61 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d. wzdłuż krawędzi: allan 2005 I / VI;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Franek XAWERY (ur. 1988)
Lot No.403
Gdzie rodzi się nienawiść, 2019
olej, płótno; 120 x 100 cm;
sygn. l. d.: Franek Xawery;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
sygn. l. d.: Franek Xawery;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
2 500 zł
Marta KAWIORSKA (ur. 1983)
Lot No.404
Odblask, 2014
olej, płótno; 90 x 70 cm;
na odwrocie opis autorski: M. KAWIORSKA / ODBLASK" /
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł