Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.349
Argus
brąz, granit; wys.170 cm; sygnowany.
estymacja: 24 000 - 32 000 zł
estymacja: 24 000 - 32 000 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.350
Motyl
brąz patynowany, agat; wys. 16,5 cm, szer. 19 cm.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
2 200 zł
Witold ABAKO (ur. 1958)
Lot No.1301
Interwały Postfizykalne XII, 2012
akryl, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: ABAKO '12;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Wiesław GRZECH (ur. 1959)
Lot No.1302
Nr 1, 2014
olej, płótno; 81 x 100 cm;
estymacja: 7 000 - 12 000 zł
estymacja: 7 000 - 12 000 zł
5 000 zł
Andrzej NOWACKI (ur. 1953)
Lot No.1303
091207-8, 2007
pastel, papier; 22,5 x 22,5 cm (w świetle passe-partout);
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Małgorzata JENTA-DMITRUK (ur. 1959)
Lot No.1305
Dom za miedzą, z cyklu: ŻYCIE NA PASKU, 2018
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: M.JENTA DMITRUK'18
estymacja: 3 200 - 4 200 zł
estymacja: 3 200 - 4 200 zł
Kazimierz SOWICKI (1915-1997)
Lot No.1307
Kolędnicy, 1969
olej, płótno bawełniane; 61 x 71 cm;
sygn. i dat. p. d.: tsowicki 69;
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Paweł TARANCZEWSKI (ur. 1940)
Lot No.1308
Kobieta z parasolką
olej, płótno; 77 x 55 cm.
estymacja: 2 100 - 2 800 zł
estymacja: 2 100 - 2 800 zł
1 800 zł
Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)
Lot No.1309
Głowy, 1971
długopis, papier; 26 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Lebenstein 71.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Dorota NIEZNALSKA (ur. 1973)
Lot No.401
Bez tytułu, 2010
fotografia barwna, papier barytowym naklejony na dibond;
70 x 60 cm; wydruk autorski, nakład: 1/5;
estymacja: 10 000 - 14 000 zł
estymacja: 10 000 - 14 000 zł
8 000 zł
Dariusz MLĄCKI (ur. 1963)
Lot No.404
Deska z okienkiem, 2017
olej, płótno; 100 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: góra Mlącki 2017 / "Deska z okienkiem / "150 x 100 cm / olej
estymacja: 14 000 - 19 000 zł
estymacja: 14 000 - 19 000 zł
12 000 zł
Olga ZĄBROŃ (ur. 1985)
Lot No.405
Bez tytułu, 2018
olej, płótno; 24,5 x 18 cm;
opis autorki na odwrocie: OLGA / ZĄBROŃ, 2018 / olej na płótnie / OZ (inicjał wiązany).
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
Bartosz KOKOSIŃSKI (ur. 1984)
Lot No.407
Bez tytułu, 2017
olej, płótno; 52 x 30,5 x 9 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Bartosz Kokosiński / 2017 (ołówkiem).
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
6 000 zł
Jerzy TOMALA (ur. 1951)
Lot No.408
Dąb w ogrodzie, 2012
akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: TOMALA 2012 / DĄB W OGRODZIE / XCVII
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Aleksandra FARQUE-NAGIĘĆ (ur. 1979)
Lot No.410
Act rouge, 2013
olej, płótno; 99,5 x 80,5 cm;
sygn. p. d.: NAGIEC;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
sygn. p. d.: NAGIEC;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Bartosz HADRYŚ (ur. 1977)
Lot No.412
Bez tytułu, 2015
olej, płótno; 105,5 x 105,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: BARTOSZ HADRYŚ-2015.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Romuald ORAMUS (ur. 1953)
Lot No.414
Katedra XIII, 2008-2011
akryl, olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: RO (monogram wiązany);
estymacja: 8 000 - 11 000 zł
estymacja: 8 000 - 11 000 zł
Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)
Lot No.416
Bez tytułu, 2018
olej, płótno; 27 x 33 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: BEZ TYTUŁU 2018 /
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)
Lot No.417
Bez tytułu, 2019
olej, płótno; 27 x 33 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: JSłomkowski 2019.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
1 000 zł
Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)
Lot No.419
Bez tytułu, z cyklu: The growling heads, 2019
olej, płótno; 80 x 110,5 cm;
sygn., i opisany na odwrocie: JSłomkowski / CYKL / „THE GROWLING HEADS”.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
4 500 zł
Wojciech Kołacz OTECKI (ur. 1984)
Lot No.420
Wzrok słyszy czego oczy nie widzą, 2011
linoryt, papier; 69 x 48,5 (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu: 14/22 Linoryt Otecki
estymacja: 700 - 1 000 zł
estymacja: 700 - 1 000 zł
Magdalena STARSKA (ur. 1980)
Lot No.422
Bez tytułu - Bezwład ciał, 2007
ołówek, papier; 41 x 60 cm.
estymacja: 700 - 1 000 zł
estymacja: 700 - 1 000 zł
Katarzyna ŚRODOWSKA (ur. 1971)
Lot No.426
Podwójne widzenie, 2019
olej, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: ŚRODOWSKA 2019;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Kamil STAŃCZAK (ur. 1980)
Lot No.428
Bez tytułu, 2006
olej, płótno; 79,5 x 70 cm;
na odwrocie dwie nalepki z kolekcji prywatnej.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
1 800 zł
Lola FISCHER (ur. 1983)
Lot No.430
Lustro, 2008
wklęsłodruk, papier; 69 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Lola Fischer 2008 (ołówkiem); l. d. tytuł: "Lustro" : e/a (ołówkiem).
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
Paweł ORŁOWSKI (ur. 1975)
Lot No.432
Bez tytułu
brąz; podstawa 32 x 27 cm.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
1 900 zł
Witold ŚLIWIŃSKI (ur. 1963)
Lot No.434
Entanglement
szkło z pęcherzykami powietrza, metal; 12 x 13,5 x 5 cm;
estymacja: 1 700 - 2 200 zł
estymacja: 1 700 - 2 200 zł
Witold ŚLIWIŃSKI (ur. 1963)
Lot No.436
Unknown Roads
metal; 32 x 32 x 31 cm;
sygn. na spodzie: Śliwiński; unikat.
estymacja: 8 500 - 12 000 zł
estymacja: 8 500 - 12 000 zł
7 000 zł