Błażej OSTOJA-LNISKI (ur. 1974)
Lot No.49
Bez tytułu, 2018
litografia, papier; 41 x 28,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: B. O- Lniski' 18.
150 zł
Roman PIETRZAK (ur. 1963)
Lot No.50
Zez, 2008
brąz, drewno; 23 x 13 x 11 cm;
sygn. u dołu brązowej rzeźby: monogram wiązany PR.
800 zł
Sylwester PIĘDZIEJEWSKI (ur. 1966)
Lot No.51
Pejzaż z Jerozolimy
akryl, papier, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. P. 2018;
500 zł
Igor PRZYBYLSKI (ur. 1974)
Lot No.52
Czeske Velenice, 2015
fotografia cyfrowa, PCV; 50 x 66,5 cm;
sygn. i opisane na odwrocie: DIGITAL PRINT / PVC IGOR PRZYBYLSKI / 50 x 67 cm ceske velenice / /P'15.
450 zł
Czesław RADZKI (ur. 1948)
Lot No.53
Drony (anioły), 2018
olej, płótno; 50 x 40 cm;
1 000 zł
Łukasz RUDNICKI (ur. 1973)
Lot No.55
Czasami w niedzielę, 2013
akryl, płótno; 30 x 45 cm;
700 zł
Andrzej RYSIŃSKI (ur. 1958)
Lot No.56
Czarny, 2015
wydruk pigmentowy, płótno; 80 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ANDRZEJ RYSIŃSKI, CZARNY, 80 X 100, WYDRUK PIGMENTOWY, PŁÓTNO, 2015.
1 000 zł
Wojciech SADLEY (ur. 1932)
Lot No.57
Święto wiosny, 2018
technika własna, papier; 59 x 42 cm;
sygn., dat. i opisane p. d.: SADLEY / //ŚWIĘTO WIOSNY / 2018 R.
200 zł
Jacek STASZEWSKI (ur. 1965)
Lot No.58
Konik polski III, 2018
akryl, płótno; 30 x 30 xm;
500 zł
Janusz STANNY (1932-2014)
Lot No.59
Reprint okładki do książki Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca
Wydawnictwo Iskry 1959 / 2011
reprint sitodruk, papier; 83,7 x 59 cm;
100 zł
Janusz STANNY (1932-2014)
Lot No.60
Reprint okładki do książki Witaj Smutku
Wydawnictwo Iskry 1956 / 2011;
reprint sitodruk, papier; 83,7 x 59,2 cm;
100 zł
Rafał STRENT (ur. 1943)
Lot No.61
Mgła, 2009
olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: RAFAŁ STRENT'2009;
1 000 zł
Iwona SZMELTER
Lot No.62
Marzenie, 1991
technika mieszana, płótno; 61,3 x 50 cm;
na odwrocie nalepka z notką biograficzną.
600 zł
Piotr SZULKOWSKI (ur. 1971)
Lot No.63
Z cyklu: Marina - Saint Lucia, 2018
serigrafia, papier; 100 x 69,5 cm;
sygn., dat. i opisane u dołu: Serigrafia 5/10 Z cyklu: Akwarium - Saint Lucia Piotr Szulkowski ' 18.
1 000 zł
Włodzimierz SZYMAŃSKI (ur. 1960)
Lot No.64
Bez tytułu - tryptyk, 2011
tusz, papier; 21 x 13 cm (wymiar każdej części);
na odwrocie opisany
na odwrocie opisany
500 zł
Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928 - 1972)
Lot No.65
Bez tytułu
cienkopis, papier; 32 x 22,3 cm;
sygn. p. d.: JTch 81.
sygn. p. d.: JTch 81.
3 000 zł
Krzysztof TRUSZ
Lot No.66
Podróż na koniec świata, 2019
z cyklu: Peryferie percepcji
akryl, płótno; 30 x 30;
akryl, płótno; 30 x 30;
1 000 zł
Piotr WACHOWSKI (ur. 1976)
Lot No.67
Zima, 2018
olej, papier; 38,5 x 29 cm (w świetle oprawy).
Malarz niczym nieskrępowanej malarskiej fantazji i wyobraźni.
500 zł
Ewa WALAWSKA (ur. 1943)
Lot No.68
Błękitna maska I, 1989
akwaforta, akwatinta, papier; 71,5 x 56,6 cm;
sygn., dat. i opisana u dołu: "Błękitna maska I" akwaforta akwatinta / Ewa Walawska 1989.
1 200 zł
Mieczysław WASILEWSKI (ur. 1942)
Lot No.69
***
tusz, papier; 29,5 x 21 cm;
sygn. l. d.: MWasilewski.
sygn. l. d.: MWasilewski.
200 zł
Piotr WELK
Lot No.70
Interferencje, 2018
druk cyfrowy, papier; 70 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: "Interferencje" digital print 2018 Welk.
250 zł
WELK PIOTR
Lot No.71
[Symbol nieskończoności], 2018
sygn., dat. i opisany u dołu: digital print . symbol nieskończoności. Welk.
250 zł
Andrzej WĘCŁAWSKI (ur. 1962)
Lot No.72
XXX, 1996
litografia, papier; 66,5 x 49 cm;
sygn., dat. i opisane u dołu: "XXX" LITOGRAFIA 8 A. Węcławski 96 r;
600 zł
Apoloniusz WĘGŁOWSKI (ur. 1951)
Lot No.73
Kompozycja, 2012
ołówek, papier; 11,5 x 10,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: APOLONIUSZ WĘGŁOWSKI, dat. p. d.: 2012.
400 zł
Mariusz WIDERYŃSKI
Lot No.74
Determinacja VII, 2009
technika własna; 59,5 x 59,5 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: Mariusz Wideryński, 2009 / WYDRUK PIGMENTOWY / ZD. 3/12.
1 000 zł
Stanisław WIECZOREK (ur. 1943)
Lot No.75
Słoneczko VIII, 2015
druk cyfrowy, półtno; 90,5 x 90,5 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: Słoneczko VIII, druk cyfrowy St. Wieczorek 2015 r.
800 zł
Artur WINIARSKI (ur. 1960)
Lot No.76
Muchina. Mosfilm, 2008
gwasz, papier; 29,3 x 41,6 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie
250 zł
Marcin WŁADYKA (ur. 1975)
Lot No.77
Festiwal Gwiazd, 2008
offset, papier; 97,7 x 68 cm;
sygn. p. g.: drukowany podpis artysty / projekt: marcin władyka / headmadé studio / 2008.
100 zł
Marcin WŁADYKA (ur. 1975)
Lot No.78
Piraci z dna Wisły, 2019
offset, papier; 97,5 x 68;
sygn. p. g.: projekt: Marcin&Zuzia Władyka / drukowany podpis artysty.
100 zł
Marcin WŁADYKA (ur. 1975)
Lot No.79
Bem! Powrót człowieka armaty, 2018
offset, papier; 98 x 68 cm;
sygn. p. strona: projekt plakatu: Marcin Władyka / drukowany podpis artysty.
100 zł
Mariusz WOSZCZYŃSKI (ur. 1965)
Lot No.80
Beach - Boulevard, 1999
litografia, papier; 50,5 x 69,5 cm;
1 000 zł
Andrzej ZWIERZCHOWSKI (ur. 1954)
Lot No.81
Prawie pełnia, 2014\9
akryl, płótno; 30 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: monogram wiązany AZ 2019;
1 000 zł