Elżbieta BANECKA (ur. 1965)
Lot No.1
Tokimono, 2017
olej, płatki złota, tektura; 13,5 x 13,4 cm;
700 zł
Agnieszka CIEŚLIŃSKA-KAWECKA (ur. 1964)
Lot No.2
Hipolita, 2017
kolaż, akwaforta, akwatinta, szablon, karton; 100 x 70 cm.
500 zł
Mateusz DĄBROWSKI (ur. 1980)
Lot No.3
Center, 2019
sitodruk, papier; 32,7 x 25,3 cm;
sygn., dat. i opisane u dołu: CENTER 18 3/5 M. DĄBROWSKI 18'.
400 zł
Maciej DUCHOWSKI (ur. 1981)
Lot No.4
Zakłócenie # 61, 2011
akryl, kolaż, płótno; 60 x 50 cm;
500 zł
PRACA STUDENCKA - ĆWICZENIE III ROK
Lot No.5
Kopia rzeźbiarska: fragment krucyfiksu z XV w, 2014
materia imitująca kamień; 18 x 92 x 28,5 cm.
1 000 zł
Jacek DYRZYŃSKI (ur. 1946)
Lot No.6
Interferencje 6, 2011
akryl, płyta, bambus; 4,5 x 40 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
4 500 zł
Mikołaj DZIEKAŃSKI (ur. 1978)
Lot No.7
Bez tytułu, 2015
olej, płótno; 49 x 63 cm;
1 100 zł
Marek DZIENKIEWICZ (ur. 1951)
Lot No.8
Roślina ?, 2017
akryl, płótno; 92 x 68 cm;
1 000 zł
Janusz FOGLER (ur. 1950)
Lot No.9
Zaproszenie do Gruzji, 1980
fotografia klasyczna, sklejka; 77,5 x 53 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: Zaproszenie do Gruzji (1980) / c by Janusz FOGLER / 6/25.
1 000 zł
Roch Sławomir FOROWICZ (ur. 1958)
Lot No.10
Blok 11, 2019
technika włąsna, płótno; 33,5 x 27 cm;
1 000 zł
Mariusz GAJEWSKI (ur. 1971)
Lot No.11
Z cyklu "Zona", 2018
mokry kolodion, papier; 48,5 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu: Z cyklu "Zona" Mariusz Gajewski, 2018.
500 zł
Piotr GARLICKI (ur. 1969)
Lot No.12
Kura, 2008
gwasz, papier; 12 x 17 cm (w świetle oprawy);
niesygn.
niesygn.
300 zł
Piotr GAWRON (ur. 1943)
Lot No.13
Rzut młotem, 2009
brąz; 5 x 15,8 x 15,8 cm;
na podstawie w rogu wybity znak: gmerk?;
500 zł
Henryk GOSTYŃSKI (ur. 1960)
Lot No.14
"Parkan" 1998
technika autorska, tektura; 100 x 70 cm;
2 600 zł
Monika HANULAK
Lot No.15
Must have
ołówek, papier; 29,5 x x20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: "MUST HAVE" MONIKA HANULAK 2018.
100 zł
Leszek HOŁDANOWICZ (ur. 1937)
Lot No.16
Pejzaż poranny
sitodruk, papier; 70 x 100 cm;
odbitka autorska;
odbitka autorska;
800 zł
Krzysztof JABŁONOWSKI (ur. 1966)
Lot No.17
Z cyklu: Wiedeń, 2014
fotografia żelazowo-bromowa baryt, papier; 31,5 x 25,1 cm;
sygn. p. d. pod zdjęciem: K. Jabłonowski.
800 zł
Paula JASZCZYK (ur. 1977)
Lot No.18
Zewnątrz / Wewnątrz - 9 - dyptyk, 2019
olej, płótno; średn. 40 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie każda z części: PAULA JASZCZYK / ZEWNĄTRZ [WEWNĄTRZ] - 9 / 2019.
500 zł
Piotr JAWOROWSKI (ur. 1954)
Lot No.19
Cykl l, seria ll, nr 6:
Kompozycja z pryzmatem, 2019
druk cyfrowy, papier; 79,7 x 59,7 cm;
200 zł
Michał JĘDRCZAK (ur. 1955)
Lot No.20
Zabawy uliczne, 2010
tempera, papier; 34,5 x 46 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: okrągła pieczątka artysty z napisem: MICHAŁ JĘDRCZAK / 2010 / parafka autorska / ZABAWY ULICZNE;
200 zł
Wiktor JĘDRZEJEC (ur. 1961)
Lot No.21
Bieg, 2018
czarny tusz, pędzel, papier; 100,5 x 51,5 cm (w świetle oprawy).
500 zł
Ryszard KAJZER (ur. 1973)
Lot No.22
Happy New, 2018
sitodruk, papier; 100 x 69,7 cm;
sygn. p. d.: KAJ / ZER RKajzer.
200 zł
Artur KRAJEWSKI (ur. 1971)
Lot No.23
Foty pstrykam stopą - tryptyk, 2017
fotografia, grafika komputerowa, papier; 40 x 35 cm (każda z części);
sygn., dat. i opisana na odwrocie każda z części, lewa i prawa strona
500 zł
Jan KUCZ (ur. 1936)
Lot No.24
Głowa garnek, 1992
ceramika; 15,5 x 28 x 21 cm;
sygn. na spodzie: KUCZ / 92.
sygn. na spodzie: KUCZ / 92.
600 zł
Stanisław KULON (ur. 1930)
Lot No.25
Madonna z ptaszkami, 2015
drewno polichromowane; 69 x 18 x 10 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 2015 / ST. KULON.
1 500 zł
Stanisław KUREK (ur. 1934)
Lot No.26
Zabudowania ze skansenu W. Siemiona,2015
akwarela, papier; 26,5 x 37 (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Kurek' 2015;
sygn. p. d.: St. Kurek' 2015;
500 zł
Robert KURZAJ (ur. 1953)
Lot No.27
Mielnik nad Bugiem 07, 2009
litografia barwna, papier; 62,5 x 67 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana u dołu
sygn., dat. i opisana u dołu
200 zł
Robert KURZAJ (ur. 1953)
Lot No.28
Z cyklu: Brzeźno, 2009
litografia barwna, papier; 60,5 x 66,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisane u dołu: Litografia 2009 r 2/2 z cyklu BRZEŹNO Z - podpis artysty.
200 zł
Robert KURZAJ (ur. 1953)
Lot No.29
Mielnik nad Bugiem 04, 2009
litografia barwna, papier; 60,5 x 66,4 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisane u dołu: Litografia 2009 r. 1/2 "Mielnik nad Bugiem 04" podpis artyst
200 zł
Grażyna LANGE (ur. 1961)
Lot No.30
Polska szkoła książki obrazkowej, 2018
ofset, papier; 96,5 x 67,7 cm.
Grafik, projektantka książek. Zrealizowała już ponad 100 projektów książek.
100 zł
Barbara LOREK (ur. 1962)
Lot No.31
Geometria magiczna, 2017
glina szamotowa, szkliwa, angoby; 43,8 x 43,4 cm;
dat. i opisana markerem na odwrocie: BARBARA LOREK / 2017 B. Lorek 2017.
400 zł
Piotr LOREK (ur. 1958)
Lot No.32
Z cyklu "Rozmówki", 2018
twardy fajans, farby podszkliwne; 28,5 x 29 cm;
sygn. p. d.: LOREK.
sygn. p. d.: LOREK.
300 zł
Andrzej ŁOJSZCZYK (ur. 1941)
Lot No.33
Martwa natura z wazą, 2018
olej, sklejka; 60 x 90;
sygn. p. d.: A. ŁojszczyK 2018 r;
1 000 zł
Wiesław ŁUCZAJ (ur. 1960)
Lot No.34
Apollo 11, 2015
akryl, szlagaluminium, płótno; 40 x 40 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie
1 000 zł
Mateusz MACHALSKI (ur. 1989)
Lot No.35
Fotel, 2018
olej, płótno; 110 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MATEUSZ MACHALSKI "FOTEL" 2018.
1 000 zł
Lech MAJEWSKI (ur. 1947)
Lot No.36
Bez tytułu, 2019
technika własna, papier; 20,2 x 29,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 10.04.2019 LECH / MAJEWSKI.
500 zł
Danuta MAKOWSKA (ur. 1930)
Lot No.37
Góry l, 2012
olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: D. MAKOWSKA;
sygn. p. d.: D. MAKOWSKA;
1 000 zł
Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)
Lot No.38
Bez tytułu
tempera, papier; 42 x 29,2 cm;
sygn. p. d.: E Markowski.
sygn. p. d.: E Markowski.
3 500 zł
Paweł MICHALAK (ur. 1953)
Lot No.39
Park Natolin, 2003
gwasz, papier; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: P. MICHALAK 2003;
500 zł
Grzegorz MROCZKOWSKI (ur. 1966)
Lot No.40
Pejzaż VIII/19, 2019
akwarela, papier; 39 x 49 (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisane u dołu: 2019 Pejzaż VIII/19 Mroczkowski;
1 000 zł
Aleksander MYJAK (ur. 1985)
Lot No.41
Ryba I, 2013
węgiel, papier; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.:Aleksander Myjak 2013.
600 zł
Tomasz MYJAK
Lot No.42
Z cyklu "Ogród", 2012
akryl, olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: TOMASZ Myjak / z cyklu "OGRÓD" 2012.
1 000 zł
Hieronim NEUMANN
Lot No.43
Bez tytułu, 2000
gwasz, papier; 29 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H. NEUMANN.
sygn. p. d.: H. NEUMANN.
500 zł
Hieronim NEUMANN
Lot No.44
Bez tytułu, 2000
gwasz, papier; 20 x 29 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H. NEUMANN.
sygn. p. d.: H. NEUMANN.
500 zł
Andrzej NOWACZYK (ur. 1945)
Lot No.45
Chiaroscuro 03, 2017
druk, papier; 100 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: CHIAROSCURO 03 2/10 A. NOWACZYK 2017.
100 zł
Andrzej NOWACZYK (ur. 1945)
Lot No.46
Chiaroscuro 05, 2017
druk, papier; 100 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: CHIAROSCURO 05 2/10 A. NOWACZYK 2017.
200 zł
Dorota OPTUŁOWICZ McQUAID (ur. 1962)
Lot No.47
Z cyklu "Jak co dzień" X
serigrafia, papier; 50 x 70 cm;
sygn. i opisane u dołu: z cyklu "Jak co dzień" X 11/25 Optułowicz McQuaid.
200 zł
Paweł OSIAL
Lot No.48
Bez tytułu, 2019
tusz, papier; 29,5 x 19,5 cm;
sygn. i dat. u dołu: Paweł | 2019 | Osial.
200 zł