JAN CZESŁAW MONIUSZKO (1853-1908)
Lot No.131
Para w parku - Telimena i Tadeusz
olej, płótno; 39,5 x 32 cm;
sygn. p. d.: I. Moniuszko
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
sygn. p. d.: I. Moniuszko
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
WAWRZYNIEC CHOREMBALSKI (1888-1965)
Lot No.133
Marzenie, 1928
olej, tektura; 22 x 35,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Chorembalski / 1928 r.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł
estymacja: 3 600 - 4 800 zł
CZESŁAW ZAWADZIŃSKI (1878-1936)
Lot No.135
Portret kobiety
olej, płótno; 92,5 x 81 cm;
sygn. p. d.: C. Zawadziński
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
sygn. p. d.: C. Zawadziński
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
WLASTIMIL HOFMAN (1881-1970)
Lot No.137
Wspólny los, 1967
olej, płyta; 59 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: 1967 / Wlastimil / Hofman;
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
NINA ALEKSANDROWICZ (1888-1946)
Lot No.139
Para obrazów: Kwiaty
olej, płótno; 61 x 50 cm (wymiar każdej z prac)
sygn. p. d.: Nina Aleksandrowicz
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
JÓZEF MOJŻESZ GABOWICZ (1862-1939)
Lot No.201
Dziewczynka z kurczątkiem
brąz, odlew patynowany; wys. 29 cm, szer. 31,7 cm;
Polska, Firma brązownicza BRACIA ŁOPIEŃSCY (zał. 1862) lata 20-30. XX w.
estymacja: 18 000 - 24 000 zł
estymacja: 18 000 - 24 000 zł
JEAN LAMBERT-RUCKI (1888-1967)
Lot No.202
Krucyfiks
brąz patynowany, drewno; wym. krzyża: 21 x 15 cm;
sygn. na figurze z boku: Lambert Rucki
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
3 300 zł
ARTYSTA NIEOKREŚLONY, WŁOSKI? (XIX/XX W.)
Lot No.205
Głowa uśmiechniętej dziewczyny
alabaster; wys. 23,5 cm; sygn. z tyłu na podstawie:
Ginnto V… (słabo czytelnie);
Włochy, XIX/ XX w.
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
Ginnto V… (słabo czytelnie);
Włochy, XIX/ XX w.
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
Lot No.
207
Nauczanie Maryi
drewno lipowe, polichromia (wtórna);
wys. 105 cm, szer. 48 cm, głęb. ca 50 cm.
Małopolska ?; 3 ćw. XVIII w.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Małopolska ?; 3 ćw. XVIII w.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Lot No.
209
Matka Boska Bolesna
drewno lipowe polichromowane; wys. 74 cm.
Małopolska (?), ok. poł. XVIII w.
estymacja: 6 600 - 8 800 zł
estymacja: 6 600 - 8 800 zł
RAFAŁ OLBIŃSKI (UR. 1943)
Lot No.302
Ona
inkografia, papier; 100 x 70 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
ZDZISŁAW BEKSIŃSKI (1929-2005)
Lot No.304
Głowy
grafika komputerowa, papier;
59 x 79 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Lot No.306
Pejzaż fantastyczny
grafika komputerowa, papier;
59 x 78 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Lot No.308
Kompozycja I
grafika komputerowa, papier;
57,5 x 77,5 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Lot No.310
Bez tytułu [Głowa]
grafika komputerowa, papier; 59 x79 cm (w świetle passe-partout).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
WALDEMAR SMOLAREK (1937-2010)
Lot No.311
Bez tytułu, 1996
technika mieszana, papier,
71 x 100 cm;
estymacja: 1 200 - 1 500 zł
71 x 100 cm;
estymacja: 1 200 - 1 500 zł
1 400 zł
JAN TARASIN (1926-2009)
Lot No.312
Gry i zabawy, 1976
serigrafia, papier;
39,8 x 59,3 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
KACPER BOŻEK (UR. 1974)
Lot No.314
Kształt duszy II, 2013
akwaforta, akwatinta, papier;
41,5 x 28 cm (kompozycja) 54 x 39 cm (arkusz);
estymacja: 400 - 600 zł
estymacja: 400 - 600 zł
400 zł
FRANCISZEK MAŚLUSZCZAK (UR. 1948)
Lot No.316
Gorzów Wielkopolski, 2000
tusz, papier czerpany; 24 x 15 cm;
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
MACIEJ URBANIAK (UR. 1962)
Lot No.401
Martwa natura z arbuzami, 2000
olej, płótno; 100,5 x 50,5 cm;
sygn. i dat. śr. d.: M. Urbaniak / 2000.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
PAWEŁ TARANCZEWSKI (UR. 1940)
Lot No.403
Młode drzewko
olej, płótno; 99 x 79 cm.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
HENRYK PŁÓCIENNIK (UR. 1933)
Lot No.405
Akt leżący, 1998
technika własna (akwarela, flamaster, gwasz, tusz), papier; 37 x 49 cm;
sygn. i dat. śr. d.: H. Płóciennik 1998 (ołówkiem);
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
JULIUSZ NARZYŃSKI (UR. 1934)
Lot No.407
Widok na drugą stronę, 2004
olej, płótno; 34 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Narzyński
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
ANDRZEJ CISOWSKI (UR. 1962)
Lot No.409
Bez tytułu, 2015
olej, płótno; 130 x 180 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A. Cisowski 2015.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
KAZIMIERZ WILK (UR. 1943)
Lot No.411
Złote chryzantemy, 1992
olej, płótno; 65,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: K. WILK
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
sygn. p. d.: K. WILK
estymacja: 1 600 - 2 200 zł