Lot No.
901
Szafa ubraniowa i para szafek nocnych
z kompletu mebli do sypialni w stylu secesji geometrycznej;
dębowych, intarsjowanych; Polska, 1915
estymacja: 7 500 - 9 500 zł
estymacja: 7 500 - 9 500 zł
Lot No.
905
Serwantka i para szafek - słupków w stylu klasycystycznym
ozdobionych delikatnymi płaskorzeźbionymi ornamentami i owalnymi plakietami kameowymi
z wytworni Wedgwooda; Europa Środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł