Lot No.
904
Serwantka dwudrzwiowa w typie secesyjnym
drewno, okleina, szkło, lustro, mosiądz; ok. 193 x 88,5 x 44,5 cm.
Polska, 2 ćw. XX w.;
Polska, 2 ćw. XX w.;
Lot No.
906
Fotel typie Ludwika XVI
drewno lite snycerowane, gipsowane, złocone, tapicerowany, tkanina obiciowa; 85 x 59 x 56 cm.
Polska, koniec XIX w .? lub pocz. XX w.
Lot No.
908
Kanapa w typie biedermeier
drewno, okleina brzozowa, tapicerowana; 112,5 x 183 x 73 cm.
Polska, pocz. XX w.;
Polska, pocz. XX w.;
Lot No.
910
Szafka kątna w typie biedermeier
drewno, okleina, drewno barwione na czarno, szkło; 102,5 cm x 76 x 41,5 cm.
Polska, 1 ćw. XX w.;
Polska, 1 ćw. XX w.;
Lot No.
912
Serwantka w typie biedermeier jednodrzwiowa
drewno, okleina, szkło, tafla lustrzana; 166,5 x 85,5 x 39 cm.
Polska, 2 cw. XX w.;
Polska, 2 cw. XX w.;
Lot No.
914
Toaletka eklektyczna
z trójdzielnym lustrem na komodowej podstawie, orzech; 158,5 x 106 x 76 cm.
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.;
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.;