Stanisław BAJ (ur. 1953)

Lot No.
1
Rzeka Bug, 2018 olej, płótno; 40 x 100 cm;
sygn. l. d.: S. Baj;
Cena sprzedaży 8 000 zł

Andrzej BANACHOWICZ

Lot No.
2
Balans, 2017 druk cyfrowy, dibond; 40 x 30 cm;
sygn. śr. d.: [stempel autorski];

Elżbieta BANECKA (ur. 1965)

Lot No.
3
Fragment ogrodu z Ryonaji z Kyoto, 2018 olej, akryl, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: 18 / Elżbieta Banecka;

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

Lot No.
4
Apres passe-partout, 2004 akryl, papier; 77,5 x 77 cm.
Cena sprzedaży 11 000 zł

Marcin BERDYSZAK (ur. 1964)

Lot No.
5
Z cyklu: Złudzenie optyczne jako zniewolenie, 2017 technika własna (metal, plastik); 92 x 90 x10 cm.
Cena sprzedaży 6 000 zł

Agnieszka CIEŚLIŃSKA-KAWECKA (ur. 1964)

Lot No.
6

Antoni CYGAN (ur. 1964)

Lot No.
7
Pejzaż, 2018 akryl, deska; 40 x 50 cm.
Cena sprzedaży 1 300 zł

Mateusz DĄBROWSKI (ur. 1980)

Lot No.
8
Bujka, 2017 olej, technika własna, płótno; 50,5 x 33 cm;
Cena sprzedaży 1 300 zł

Mirosław DUCHOWSKI (ur. 1948)

Lot No.
9
Sen (2), z cyklu: Sny, 1998/99 akryl, polioctan vinylu, kolaż, karton;
70,5 x 51 cm (w świetle oprawy);

Jacek DYRZYŃSKI (ur. 1946)

Lot No.
10
Refleksy, z serii: Interferencje, 2017 akryl, listwa, płyta, bambus; 50 x 50 x 4 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
Cena sprzedaży 10 000 zł

Joanna GOŁASZEWSKA (ur. 1961)

Lot No.
11
Akt, z cyklu: Postacie, sylwetki, akty, 2011 monotypia, papier;
84,5 x 65 cm (w świetle oprawy);

Aleksandra JANIK (ur. 1971)

Lot No.
12
Imperfect Beauty, 2016 DigitalPrint, papier archiwalny; 70 x 50 cm;

Prot JARNUSZKIEWICZ (ur. 1977)

Lot No.
13
Z cyklu: Perfectly Happy People, 2010 fotografia barwna, papier fotograficzny, dibond, plexi; 53 x 80 cm.

Michał JĘDRCZAK (ur. 1955)

Lot No.
14
Pejzaż XX, 2012 tempera, karton; 50 x 60 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: XX 2012 [umieszczony w kole napis]

Wiktor JĘDRZEJEC (ur. 1961)

Lot No.
15
Upadek, 2018 czarny tusz, pędzel, papier; 52 x 100,5 cm (w świetle oprawy).
Cena sprzedaży 500 zł

Wiktor JĘDRZEJEC (ur. 1961)

Lot No.
16
Bieg, 2018 czarny tusz, pędzel, papier; 100,5 x 51,5 cm (w świetle oprawy).
Cena sprzedaży 500 zł

Ryszard KAJZER (ur. 1973)

Lot No.
17
Lovely new year, 2017 sitodruk, papier; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: KAJ / ZER.
Cena sprzedaży 100 zł

Roman KALARUS (ur. 1951)

Lot No.
18
Gry, 2017 kolaż, papier; 31 x 43 cm.
Cena sprzedaży 800 zł

Roman KALARUS (ur. 1951)

Lot No.
19
SKY CITY, 2017 kolaż, rysunek, akryl, papier; 31 x 43 cm;
sygn. p. d.: RKalarus®
Cena sprzedaży 1 000 zł

Michał KLIŚ (ur. 1945)

Lot No.
20
Klimczok, 2014 linoryt, papier; 44 x 38,5 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisany u dołu: "Klimczok" linoryt 5/15 parafka autorska / 2014 (ołówkiem).

Michał KLIŚ (ur. 1945)

Lot No.
21
Szepczący do ucha, 1993 linoryt, papier; 50,5 x 60,5 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisany u dołu: "Szepczący do ucha" linoryt 5/15 Michał Kliś '93 (ołówkiem).

Rafał KOCHAŃSKI (ur. 1973)

Lot No.
22
Iluminacja, z cyklu: Orfeusz i Euredyka, 2015 DigitalPrint, papier; 97 x 71 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany na odwrocie oprawy:
Cena sprzedaży 600 zł

Anna KODŹ (ur. 1987)

Lot No.
23
Ptaki III, 2014 serigrafia, papier; 70 x 50 cm;
sygn., dat. i opisana u dołu: "PTAKI III" A. KODŹ

Ryszard ŁUGOWSKI (ur. 1955)

Lot No.
24
Dziennik 27 - 31 IX.95, z cyklu: Dziennik, 1995
tusz, papier; 100 x 70 cm;
Cena sprzedaży 1 200 zł

Jan MIODUSZEWSKI (ur. 1974)

Lot No.
25
Egipt pod Halą Mirowską, z cyklu: Maski i twarze, 2018 olej, akryl, sklejka, listwy, płyta hdf, płótno; 46 x 33 cm;
Cena sprzedaży 1 300 zł

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

Lot No.
26
Krynica, 2012 ołówek, papier; 21 x 29,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Krynica / Modzelewski 2012;
Cena sprzedaży 2 000 zł

Adam MYJAK (ur. 1947)

Lot No.
27
Mazury, 2004 węgiel, czarny tusz, papier; 70 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Adam / Myjak / Mazury / 2004.
Cena sprzedaży 2 700 zł

Paweł NOWAK (ur. 1956)

Lot No.
28
Chory obieg, 2008 technika mieszana, papier; 60 x 80 cm;
Cena sprzedaży 2 000 zł

Grzegorz NOWICKI (ur. 1951)

Lot No.
29
Rama, 2012 offset, papier; 70 x 100 cm;
Cena sprzedaży 500 zł

Grzegorz NOWICKI (ur. 1951)

Lot No.
30
Szwajcaria, 2010 offset, papier; 70 x 100 cm;
Cena sprzedaży 500 zł

Grzegorz NOWICKI (ur. 1951)

Lot No.
31
Dwie struktury drewniane, 2009 offset, papier; 70 x 100 cm;
Cena sprzedaży 500 zł

Marian OSLISLO (ur. 1955)

Lot No.
32
Nowe otwarcie Stadionu Śląskiego, 2017 plakat; 70,5 x 49 cm.
Cena sprzedaży 200 zł

Błażej OSTOJA-LNISKI (ur. 1974)

Lot No.
33
24 SIE. 2018, 2018 gwasz, papier; 22 x 34 cm;

Janusz PASTWA (ur. 1944)

Lot No.
34
Z cyklu: Ciała, 1996 pastel, papier; 86,5 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: Pastwa 96.
Cena sprzedaży 400 zł

Jacek STASZEWSKI

Lot No.
35
Dziewięć widoków wyspy Wolin, 2018 akryl, płótno; 81 x 65 cm;
na odwrocie nalepka autorska z opisem: GÓRA /

Jacek SZEWCZYK

Lot No.
36
Udrycze 1, 2016 akwaforta, papier; 70 x 100 cm;
Cena sprzedaży 1 000 zł

Zbigniew SZOT (ur. 1962)

Lot No.
37
54°09’’20,83’N 15°21’’36,56’E, 2017 druk cyfrowy, dibond; 40 x 50 cm;

Krzysztof TRUSZ

Lot No.
38
Transkrypcja XVII, z cyklu: Księga milczących kamieni, 2011
akwarela, tusz biały, papier;
Cena sprzedaży 500 zł

Małgorzata ET BER WARLIKOWSKA (ur. 1970)

Lot No.
39
DOLLSYSTEM - BOY, 2008 serigrafia, papier; 70 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie:
Cena sprzedaży 1 000 zł

Piotr WELK

Lot No.
40
Raster L1, 2018 DigitalPrint, papier błyszczący; 100 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: 2018 raster L1 Welk (flamastrem).

Piotr WELK

Lot No.
41
Figura S1, 2013 DigitalPrint, papier błyszczący; 100 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: 2013 figura S1 Welk (flamastrem).
Cena sprzedaży 300 zł

Andrzej WĘCŁAWSKI (ur. 1962)

Lot No.
42
Z cyklu: The note III, 2018 serigrafia, papier; 140 x 100 cm (wymiar całości, praca składa się z dwóch arkuszy);
sygn. i opisana na odwrocie: Andrzej Węcławski / z cyklu "THE NOTE III".
Cena sprzedaży 500 zł

Stanisław WIECZOREK (ur. 1943)

Lot No.
43
Zauroczenie, z cyklu: Ślady mojej pamięci, 1996 offset, serigrafia, papier; 89,5 x 66,5 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu:
Cena sprzedaży 200 zł

Lot No.
44
Błyskawica, Z cyklu: Ślady mojej pamięci, 1996 offset, serigrafia, papier; 89,5 x 66,5 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu:
Cena sprzedaży 200 zł

Lot No.
45
Refleksy, z cyklu: Ślady mojej pamięci, 1996 offset, serigrafia, papier; 89,5 x 66,5 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: Z cyklu " [Ślady] mojej pamięci",
Cena sprzedaży 200 zł

Artur WINIARSKI (ur. 1960)

Lot No.
46
Defilada, 2017 akryl, płótno; 33 x 46 cm;
Cena sprzedaży 2 000 zł

Wojciech ZUBALA (ur. 1964)

Lot No.
47
Bez tytułu, 2018 olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. na odwrocie:
Cena sprzedaży 2 000 zł

Andrzej ZWIERZCHOWSKI (ur. 1954)

Lot No.
48
Obraz prawie niemożliwy, (metafizyka, czyli niepełna symetria urazów), 2013 akryl, kolaż, płótno; 100,5 x 50 cm;
poniżej opisany: OBRAZ PRAWIE NIEMOŻLIWY / (DŁUGOŚĆ WIĘZI PĘDZLI B. KRÓTKA /
Cena sprzedaży 1 500 zł