Jadwiga SAWICKA (ur. 1959)
Lot No.1
Zestaw młodzieżowy - z cyklu: Ubrania, 2004/2005
fotografia barwna, papier, pianka;135 x 88,5 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie, tu też pieczątka Galerii Atlas Sztuki;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Małgorzata MARKIEWICZ (ur. 1979)
Lot No.2
Z cyklu: Kwiaty, 2005
fotografia barwna, dibond; 90 x 90 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: Małgorzata Markiewicz / KWIATY
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
5 000 zł
Magdalena HUECKEL (ur. 1978)
Lot No.3
Kompozycja XIV [Lód], 2008
fotografia barwna, dibond, plexi; 70 x 105 cm;
na odwrocie nalepka autorska z informacją o fotografii oraz sygnaturą; nakład: 1/10.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
6 000 zł
Anna SADOWSKA (ur. 1971)
Lot No.4
Nowa twarz, 2016
wklęsłodruk, papier Arches BFK Rives;
29 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Iwona CUR (ur. 1978)
Lot No.6
Personae Mutae, 2004
linoryt, papier; 117,5 x 120,5 cm;
grafika opisana u dołu ołówkiem, nakład: 21/50.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
3 000 zł
Jakub Julian ZIÓŁKOWSKI (ur. 1980)
Lot No.7
Bez tytułu, 2006
gwasz, tusz, papier Fabriano; 44,5 x 33,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: JJZ*06* (pisane na maszynie).
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
11 000 zł
Paweł TKACZYK (ur. 1979)
Lot No.8
Bez tytuły, 2018
akryl, płótno; średn. 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: P. TKACZYK / 2018.
estymacja: 2 000 - 4 000 zł
estymacja: 2 000 - 4 000 zł
Anna SZPRYNGER (ur. 1982)
Lot No.10
Bez tytułu, 2016
akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2016.
estymacja: 25 000 - 35 000 zł
estymacja: 25 000 - 35 000 zł
22 000 zł
Zbyszko OLEŚ-WOLLENBERG (ur. 1960)
Lot No.11
Broken Life II, 2017
akryl, płótno; 50 x 40 cm;
na odwrocie opis autorski: „BROKEN LIFE” / ZBYSZKO OLEŚ-WOLLENBERG / 2017.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Eliza KOPEĆ (ur. 1960)
Lot No.13
Ziel I, 2005
akryl, płótno; 110 x 110 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ZIEL I / E. Kopeć / 2005.
estymacja: 11 000 - 14 000 zł
estymacja: 11 000 - 14 000 zł
9 000 zł
Sara HUPAS (ur. 1987)
Lot No.17
Objawione, 2015
listewka modelarska, agrowłóknina, żyłka, drut stalowy; 16,5 x 16,5 cm (wymiar każdej z 6 prac);
każda z prac sygn., dat. i opisana na odwrocie
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
3 700 zł
Dorota NIEZNALSKA (ur. 1973)
Lot No.19
Król Polski, 2008
brąz; wys. 75 cm, średn. ok. 30 cm; unikat.
estymacja: 28 000 - 38 000 zł
estymacja: 28 000 - 38 000 zł
20 000 zł
Michał CHUDZICKI (ur. 1983)
Lot No.20
Mały portret, duże passe-partout, 2011
olej, płótno; 82 x 65 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Michał Chudzicki / „Mały portret, duże passe-partout” / 2011.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Bartek OTOCKI (ur. 1978)
Lot No.22
Bez tytułu, z cyklu: "Yang!", 2017
olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie, na krośne malarskim: BARTEK OTOCKI "BEZ TYTUŁU" / 2017
estymacja: 6 000 - 10 000 zł
estymacja: 6 000 - 10 000 zł
4 000 zł
The KRASNALS (rok założenia: 2008)
Lot No.23
Państwo młodzi Chuck i Larry, z cyklu: Jews, 2016
olej, papier; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
3 000 zł
Michał [SEPE] WRĘGA (ur. 1982)
Lot No.25
Here Comes The New, 2017
technika mieszana, płótno lniane; 120 x 100 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: sepe / 2017 / 'HERE COMES / THE NEW' / 120 X 100.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
8 500 zł
Ivo NIKIĆ (ur. 1974)
Lot No.26
Bez tytułu, 2017
akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: IVO NIKIĆ / „BEZ TYTUŁU” / 2017.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
5 000 zł
Sławek [ZBIOK] CZAJKOWSKI (ur. 1982)
Lot No.27
From Liberations Serie, Fit in, 2016
olej, płótno; 120 x 120 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ZBIOK / 2016 / ZBIOK / 2016 / FIT IN / (Liberations) / serie;
estymacja: 6 000 - 9 000 zł
estymacja: 6 000 - 9 000 zł
5 500 zł
Norman LETO (ur. 1980)
Lot No.28
Dom, 2013
olej, płótno; 100 x 130 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: NORMAN / Leto / (2013).
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
17 000 zł
Wojciech WROŃSKI (ur. 1979)
Lot No.29
Lucky Strike, 2002
akryl, płótno; 61 x 155 cm;
na odwrocie nalepka z informacja o obrazie.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Rafał BORCZ (ur. 1973)
Lot No.30
Nocny autobus, 2004
olej, akryl, płótno, 140 x 180 cm;
na odwrocie, na płótnie opis autorski: RAFAŁ BORCZ / "NOCNY AUTOBUS" / OLEJ, AKRYL 2004.
estymacja: 6 000 - 10 000 zł
estymacja: 6 000 - 10 000 zł
4 500 zł
Dominik WDOWSKI (ur. 1979)
Lot No.31
Dziewczyna - Girl, 2018
żywica akrylowa, farba olejna; 33 x 15 x 11 cm;
sygn. i dat. DW / AD 2018; edycja: 3/21.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Bartosz KOKOSIŃSKI (ur. 1984)
Lot No.33
Eksplozja centralna, 2016
olej, płótno; 98,5 x 64,5 x 20 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Bartek Kokosiński / 2016 / olej na pł.tnie / 98,5 x 64,5 x 20 cm (ołówkiem).
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
5 500 zł
Kalina HOROŃ (ur. 1992)
Lot No.34
Retrospekcja, 2017
olej, płótno; 90 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: Kalina Horoń / Vienna, 2017 / 90 x 100 cm.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
5 000 zł
Aleksandra FARQUE-NAGIĘĆ (ur. 1979)
Lot No.36
Dobrego wiatru II
olej, płótno, 130 x 97 cm;
sygn. p. d.: NAGIEC.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
sygn. p. d.: NAGIEC.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Piotr KOTLICKI (ur. 1972)
Lot No.38
Bez tytułu, 2017
olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: PIOTR / KOTLICKI / 2017 [w prostokącie].
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Marcin KOWALIK (ur. 1981)
Lot No.42
Lot IV, 2014
akryl, płótno; 70 x 130 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Marcin Kowalik / "LOT IV" 2014 / AKRYL.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
4 500 zł
Marcin KOWALIK (ur. 1981)
Lot No.43
Skarbiec, 2009
akryl, płótno; 90 x 130 cm;
na odwrocie opis autorski: Marcin Kowalik 2009 / "SKARBIEC" AKRYL.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
3 500 zł
Krzysztof PIĘTKA (ur. 1990)
Lot No.44
Pilot, 2017
olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: KRZYSZTOF PIĘTKA "PILOT"
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
2 800 zł
Wojciech GORĄCZNIAK (ur. 1976)
Lot No.48
Usztalugowienie, 2001
olej, płótno; 180 x 140 cm;
na odwrocie napis autorski: „Usztalugowanie” 2001 Poznań / ol. na Pł.tnie / Wojciech Gorączniak.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
2 500 zł