Konrad SRZEDNICKI (1894 - 1993)
Lot No.316
Bzy i tulipany, 1987 / 1990
olej, płótno, 65 x 49 cm;
sygn. l. d.: Konrad Srzednicki / 1987 / 1990
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Władysław RZĄB (1910 - 1992)
Lot No.318
Pejzaż miejski, 1974
olej, płótno, 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: Rząb;
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Władysław RZĄB (1910 - 1992)
Lot No.320
Bawiące się psy
olej, płótno, 59,5 x 43 cm;
napisy autorskie na odwrocie
Cena wywoławcza.
4 000 zł
WITOLD-K (ur. 1932)
Lot No.322
P-1973-3030, 1973
akryl, płótno, 28 x 43 cm,
sygn. l. d.: Witold - K. 73
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Marek AŁASZEWSKI (ur. 1942)
Lot No.324
Herbatka na dywanie
olej, płótno, 150 x 100 cm;
sygn. l. d.: Ałaszewski
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Jan śWIDERSKI (1913 - 2004)
Lot No.326
Księżycowa noc, 1992
olej, płótno, 125 x 42 cm;
sygn. p. d.: Jan świderski;
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Stanisław BAJ (ur. 1953)
Lot No.328
świątek
olej, płótno, 120 x 100 cm;
sygn. p. d.: S. Baj
Cena wywoławcza.
10 500 zł
Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)
Lot No.330
Bez tytułu (101), 1992
olej, akryl, płótno, 25 x 101 cm,
sygn. l. d.: Ćwiertniewicz 92,
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Leon TARASEWICZ (ur. 1957)
Lot No.332
Kompozycja zielono-czerwona, 2001
olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: L. Tarasewicz 50 x50 / 2001
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)
Lot No.334
K.F. 2, 1976
gwasz, tektura, 70 x 57 cm;
sygn. i dat. p. d.: KF2/ 1976 B. KIERZKOWSKI;
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)
Lot No.338
Pejzaż, 2004
olej, płótno 81 x 100 cm;
sygn. p. d.: Dominik
Cena wywoławcza.
26 000 zł
Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)
Lot No.340
Bez tytułu, 2005
olej, płótno, 58 x 71 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: S. Młodożeniec
/ olej/płótno / 2005
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)
Lot No.342
Czaszka, 1990
olej, płótno, 100 x 80 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)
Lot No.344
Kwiaty w wazonie
olej, płótno, 86 x 75 cm,
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza.
38 000 zł
Agata LIS (ur. 1979)
Lot No.346
Interior IV, 2008
olej, płótno, 81 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Lot No.348
Senne koszmary
olej, płótno, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: T.Sętowski
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)
Lot No.350
Trzej muszkieterowie
akryl, płótno, 103 x 76 cm;
sygn. p.d.: Olbiński
Cena wywoławcza.
59 000 zł
Tadeusz ŁODZIANA (ur.1920)
Lot No.402
Otwarta II
brąz , na podstawie drewnianej
wys. całkowita 17cm; sygn.: TŁ
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Grażyna SANIGÓRSKA-BANASIK (ur. 1958)
Lot No.404
Tancerka
brąz na kwadratowej kamiennej podstawie,
18 x 17,5 cm;
Cena wywoławcza.
5 500 zł