Stefan SUBERLAK (1928 - 1994)
Lot No.101
Chłop robotnik, 1962
linoryt, papier, 79 x 63 cm;
sygn. l. g.: SUBERLAK (na płycie)
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Andrzej PIWARSKI (ur. 1938)
Lot No.103
Wspomnienie, 2006
litografia, papier, 26,5 x 19,8 cm
sygn.: p. d.: AJPiwarski; l. d.:19/70
Cena wywoławcza.
600 zł
Jacek YERKA (ur. 1952)
Lot No.105
Stworzenie wody, 1988
serigrafia, papier, 57 x 68 (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JERKA 88 (na płycie)
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Zbigniew LUTOMSKI (ur. 1934)
Lot No.107
26.XII, 2002
drzeworyt, papier, 100 x 63 cm (arkusz),
sygn. p. d.: Lutomski. Z 02,
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)
Lot No.109
Bez tytułu, 1960
litografia barwna, 19 x 20,4 cm;
sygn. i dat. p. d.: Gier... / ?- 60;
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Anna SIEK (ur. 1976)
Lot No.111
Podróż, 1999
litografia, papier, 92 x 65 cm;
sygn. p. d.: Anna Siek '99 (ołówkiem);
Cena wywoławcza.
900 zł
Adam LIS (ur. 1982)
Lot No.113
Obszar VI
serigrafia, papier, 69 x 99,5 cm (w świetle oprawy),
sygn. p. d.: Adam Lis
Cena wywoławcza.
800 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)
Lot No.115
Bez tytułu, 1999
grafika komputerowa, 66 x 86 cm;
sygn. i dat. l. d.: BEKSIŃSKI 1999
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Zbyszek WALSZEWSKI (XX w.)
Lot No.117
Trzy rysunki:
Kobieta i Mężczyzna,
Madonna z agrafką, Kobieta fatalna;
piórko, tusz, papier, 29,5 21 cm ( każdy)
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Stanisława KRUPIŃSKA (ur. 1930)
Lot No.119
Agat, 2004
ołówek, pastel, papier,
33,5 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: STANI P. KRUPIŃSKA XI 2004 R
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Jerzy PANEK (1918 - 2001)
Lot No.121
Autoportret
czarny pisak, papier, 28 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Panek (niebieską kredką),
Cena wywoławcza.
950 zł
Matti PITKANEN (ur. 1930)
Lot No.201
Horizont, przed 1969
fotografia czarno-biała, brom, papier, 30,3 x 39,2 cm;
opisana ołówkiem na odwrocie o
raz pieczęci autorskie
Cena wywoławcza.
500 zł
Michał SOWIŃSKI
Lot No.203
Akt
fotografia czarno-biała, brom,
papier, 40 x 30 cm;
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Krzysztof WOJCIECHOWSKI (ur. 1947)
Lot No.205
Leżak, ok. 1994
papier Ilford MGIVFB,
24 x 32 cm (w świetle passe-partout)
Cena wywoławcza.
500 zł
Stanisław SKOCZEŃ
Lot No.207
Zachodnie wybrzeże wyspy( Sri Lanka), 19
papier, 60 x 49,5 cm;
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Josef SCHEIDT
Lot No.209
Auf dem Friedhof, przed 1969
Fotografia czarno - biała,
technika własna, papier fotograficzny 25 x 39 cm;
Cena wywoławcza.
400 zł
Josef SCHEIDT
Lot No.211
Waldeule, przed 1971
Fotografia czarno - biała,
technika własna, papier fotograficzny,
38,7 x 25,9 cm
Cena wywoławcza.
400 zł
Jan LESSAER (ur. 1927)
Lot No.302
Martwa natura, 1976
olej, płótno, 64,5 x 54 cm;
sygn. l. d.: J Lessaer 76
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Jerzy GROCHOCKI (ur. 1931)
Lot No.304
Kontrasty i koniunkcje - dyptyk, 1979
akryl, płótno naklejone na deskę,
42 x 42 cm; sygn. i opisane na odwrocie
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)
Lot No.306
Huśtawka, 1999
tusz, ołówek, kredka, 28,5 x 20 cm;
sygn. p. d.: 1999 / Stasys (kredką)
Cena wywoławcza.
2 900 zł
Szymon ZIAREK (ur. 1985)
Lot No.308
Bez tytułu, 2008
olej, płótno, 50 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: Szymon ZiArek
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.310
Kraków, 2004
olej, płótno, 73 x 100 cm;
sygn. p. d.: 2004 E. DWURNIK
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Wojciech CIEŚNIEWSKI (ur. 1958)
Lot No.312
Toledo, 2000
olej, płótno, 100 x 120 cm
na odwrocie opis autorski
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)
Lot No.314
Przed lustrem II, 1991
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p. d.: Eugeniusz Gerlach / 1991,
l. d.: Kraków / 2/II
Cena wywoławcza.
7 000 zł