Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)
Lot No.101
Kompozycja geometryczna I, 1984
serigrafia, papier, 15 x 14 cm;
sygn. p. d.: H. Stażewski 1984 (ołówkiem);
Cena wywoławcza.
400 zł
Lot No.103
Kompozycja geometryczna III, 1984
Cena wywoławcza.
400 zł
Lot No.105
Kompozycja geometryczna
litografia, papier naklejony na płytę pilśniową, 83 x 90 cm (całość);
sygn. l. d: H. Stażewski 1930 (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Henryk WANIEK (ur. 1943)
Lot No.107
Zwój, 1999
technika mieszana, papier, 19,7 x 27,8 cm;
sygn. p. d.: Henryk Waniek . DEC. 1999.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)
Lot No.109
Czerwona szarfa, 1995
serigrafia, papier, 100 x 70 cm;
sygn. i opisany u dołu
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Jonasz STERN (1904 - 1988)
Lot No.111
Kompozycja, l. 60-te
serigrafia, papier niebieski, 17,5 x 46 cm
(wymiar odbitki); sygn. p. d.: Stern (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.113
Ero 2, 1962
linoryt, papier, 39,5 x 32 cm ( w świetle oprawy);
sygn. i opisany u dołu: "Ero 2" 5 / 30 linoryt 1962
Cena wywoławcza.
950 zł
Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)
Lot No.115
Portret kobiety. Studium aktu, 1973
litografia, papier, 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 73; l. d.: 97 / 100
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Adam HOFFMAN (1918 - 2001)
Lot No.117
Kobieta - Potwór
węgiel, papier, 50 x 35,5 cm;
sygn. p. d.: ah / 27V / 1970
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Władysław RZĄB (1910 - 1992)
Lot No.119
Ojciec z dzieckiem
linoryt, papier, 29 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Rząb
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Friedensreich HUNDERTWASSER (1928 - 2000)
Lot No.121
Green Power
grafika, offset z folią wtłaczaną, papier, 84 x 59,5 cm
Cena wywoławcza.
500 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)
Lot No.123
Bez tytułu, 2000
grafika komputerowa, 69 x 99 cm;
sygn. i dat. l. d.: BEKSIŃSKI 2000
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Leopold FISCHER (1902-1978)
Lot No.203
Der Einsame, lata 60? XX w.
fotografia czarno-biała, tzw. metoda Fischera,
technika własna, papier fotograficzny, 40 x 30 cm
Cena wywoławcza.
500 zł
Lot No.205
Abstrakcja, ok. 1957
fotografia czarno-biała, technika własna, brom, papier
22 x 27 cm; na odwrociu pieczątka autorska;
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Krzysztof ZARĘBSKI (ur. 1939)
Lot No.301
Zamrożenie dźwięku
collage, papier, 35 x 98 cm;
na odwrocie nalepka wystawy.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Jarosław KOZŁOWSKI (ur. 1954)
Lot No.303
The Show, 1985
kolaż, 70 x 100 cm;
opisany na odwrocie: Kozłowski 1985
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)
Lot No.305
Podróż
gwasz, karton, 51 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza.
6 600 zł
Krzysztof SKÓRCZEWSKI (ur. 1947)
Lot No.307
Bez tytułu, 1997
pastel, papier, 47 x 67,5 cm;
sygn. p. d.: 9 04 97 Skórczewski
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)
Lot No.309
Wygnanie, 1969
pastel, gwasz, karton, 54 x 43,5 cm;
sygn. l. d.: Lebenstein 69 "Wygnanie"
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Grzegorz MORYCIŃSKI (ur. 1936)
Lot No.311
Wnętrze z plamą światła
pastel, papier, 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Piotr POTWOROWSKI (1898 - 1962)
Lot No.313
Bez tytułu
olej, płótno, 30,5 x 61 cm
Cena wywoławcza.
44 000 zł
ŁYSAK (XX w.)
Lot No.315
Martwa natura z samowarem
olej, płótno, 110 x 98 cm;
sygn. p. d.: Łysak / 89 r. (cyrylicą)
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Bogusław SZWACZ (ur. 1912)
Lot No.317
Kompozycja, 1950
pastel, akwarela, papier, 40x56 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Szwacz 8-IX-50
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Jadwiga MAZIARSKA (1913 - 2003)
Lot No.319
Bez tytułu, 1988
olej, płótno, 125 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: autor: Jadwiga Maziarska
Cena wywoławcza.
44 000 zł