Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)
Lot No.321
Muzykanci, 2005
akryl, płótno, 101 x 99 cm;
sygn. i dat. l. d.: Eugeniusz / Gerlach 2005
Cena wywoławcza.
6 500 zł
WITOLD-K (ur. 1932)
Lot No.323
Bez tytułu, 1977
olej, płótno, 125 x 125 cm;
sygn. i dat. p. d.: Witold-K.1977
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Jan BERDYSZAK (ur. 1934)
Lot No.325
Obiektowe Passe par tout żółte, 2002
olej, płótno, 50 x 130 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: JAN/BER/DYSZ/AK/ 2002
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Janusz PRZYBYLSKI (1937 - 1998)
Lot No.327
Figura zatroskana, 1995
olej, płótno, 118,5 x 99 cm;
sygn. p. d.: JP 95.
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Leszek DUTKA (ur. 1921)
Lot No.329
Solarian, 1963 r.
olej, płótno, 100 x 72 cm;
sygn. p. d.: LESZEK DUDKA
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Marek OBERLÄNDER (1922 - 1978)
Lot No.331
Plaża w Kuźnicy, 1961
akwarela, papier, 29,5 x 42 cm; na odwrocie potwierdzenie autorstwa przez żonę
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)
Lot No.333
Bez tytułu, 1997
olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. na blejtramie: S. FIJAŁKOWSKI 10.IV.97
Cena wywoławcza.
37 000 zł
Szymon ZIAREK (ur. 1985)
Lot No.335
Patataj, 2008
olej, płótno, 116 x 81 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)
Lot No.337
Dwie dorożki
olej, płyta pilśniowa, 46 x 55 cm
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Józef WASIOŁEK (ur. 1921)
Lot No.339
Pejzaż z drzewami
olej płótno, 55,5 x 70 cm;
sygn. l. d.: J. WASIOŁEK
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Władysław RZĄB (1910 - 1922)
Lot No.341
Śniadanie urzędnika
olej, płótno, 67,5 x 52,5 cm;
sygn. p. d.: Rząb
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Lot No.343
Kobieta w bikini
olej, płótno, 70,5 x 35,5 cm;
Na odwrociu napisy: J. Nowosielski 1969
Cena wywoławcza.
64 000 zł
Edward DWURNIK
Lot No.345
Karpacz, 2008
tempera, akwarela, papier, 24 x 16 cm;
sygn. p. d.: KARPACZ / E. DWURNIK
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Juliusz STUDNICKI (1906 - 1978)
Lot No.347
Rogaty jeździec
olej, płótno, 148 x 81 cm
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Henryk CHYLIŃSKI (ur. 1936)
Lot No.349
Cyber Wenus
olej, płótno, 90 x 150 cm;
sygn. l. d.: Chyl 07
Cena wywoławcza.
45 000 zł
Marek AŁASZEWSKI (ur. 1942)
Lot No.351
Fortepian
olej, płótno, 100 x 150 cm;
sygn. p. d.: Ałaszewski
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Henryk WICIŃSKI (1908-1943)
Lot No.402
Akty wiązane, 1937
brąz patynowany, 30 x 53 cm;
oznaczenia z boku: 2 / 6 ART PRODUCT
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Krystyna ORZECH (ur. 1961)
Lot No.404
Święto głupców z cyklu Ślepcy, 2006/07
stal lana, kuta, piaskowiec, 56 x 36 x 49 cm
Cena wywoławcza.
3 500 zł