Malarz polski cechowy, 1 poł. XVIII w.
Lot No.: 131
Święty Kazimierz
olej, płótno dublowane; 112 x 77,5 cm.
Obraz wycięty z większej kompozycji (ołtarzowej?)
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
estymacja: 2 700 - 3 600 zł