Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)
Lot No.415
Szary Paysage, 2005
olej, płótno; 76 x 101 cm;
sygn. i dat. l. g.: ST MŁODOŻENIEC 2005;
estymacja: 5 500 - 7 000 zł
estymacja: 5 500 - 7 000 zł
4 000 zł
Maria ANTO (1936-2007)
Lot No.421
Ten dom, 1976
olej, płótno; 78 x 100 cm;
sygn. l. d.: Maria Anto;
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
sygn. l. d.: Maria Anto;
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
12 000 zł
Leszek DUTKA (1921-2014)
Lot No.1401
Trzy postacie, 1997
pastel, papier; 58 x 58 cm;
sygn. i dat. p. d.: LD.97.
estymacja: 2 800 - 3 800 zł
sygn. i dat. p. d.: LD.97.
estymacja: 2 800 - 3 800 zł
Helena TCHÓRZEWSKA (1939-1998)
Lot No.1403
Kompozycja, 1996
technika własna, collage, tektura; 62 x 47 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. TCHÓRZEWSKA / 96.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Marian BOGUSZ (1920-1980)
Lot No.1405
Kompozycja - Miasto, 1969
olej, rysunek końcówką pędzla, karton naklejony na tekturę; 40,5 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: m. bogusz 69.
estymacja: 5 000 - 8 500 zł
estymacja: 5 000 - 8 500 zł
3 100 zł
Leszek STAŃKO (1925-2011)
Lot No.1407
Chata z górach, 2000
olej, tektura; 23 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: LESZE STAŃKO / 2000;
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
Henryk KRYCH (1905-1980)
Lot No.1409
Pejzaż
olej, płótno; 50 x 61 cm;
sygn. p. d.: H KRYCH.
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
sygn. p. d.: H KRYCH.
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
Henryk KRYCH (1905-1980)
Lot No.1411
Pejzaż zimowy
olej, płótno, 60 x 73 cm;
sygn. p. d.: H. KRYCH;
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
sygn. p. d.: H. KRYCH;
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)
Lot No.1413
Trochę o Ikarze, 1968
olej, płótno; 70 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: Juliusz Narzyński 1968;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Teresa KLINK (ur. 1935)
Lot No.1415
Domy kamienie, 1974
olej, płótno; 80,5 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: TERESA KLINK 1974 r.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.1416
Dla moich przyjaciół w 2433 r.
olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. i opisany na odwrocie na blejtramie: H. PŁÓCIENNIK-OLEJ 46 X 38 cm / „DLA MOICH PRZYJACIÓŁ W 2433 R”.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
2 800 zł
Bożena JĘDRZEJEWICZ-KRZYSIK (ur. 1950)
Lot No.1417
Malarz i modelka, 2004
olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. i dat. p. d.: BJ2004.
estymacja: 14 000 - 17 000 zł
sygn. i dat. p. d.: BJ2004.
estymacja: 14 000 - 17 000 zł
Aleksandra FARQUE-NAGIĘĆ (ur. 1979)
Lot No.1419
Amida, 2018
akryl, płótno; 80 x 69,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2018 NAGIĘĆ (kredką).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Jolanta VJASADIMA (ur. 1962)
Lot No.1420
Przemiana
akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: Vjasadima;
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
sygn. p. d.: Vjasadima;
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
1 500 zł
Zbysław MACIEJEWSKI (1946-1999)
Lot No.1421
Chłopcy na kocyku, 1990
olej, płótno; 45 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: ZBMaciejewski 6 II 1990;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Ireneusz STELMACH (ur. 1967)
Lot No.1423
Bez tytułu, 2018
akryl, płótno; 140 x 120 cm;
sygn. p. d.: Stelmach;
estymacja: 5 000 - 6 600 zł
sygn. p. d.: Stelmach;
estymacja: 5 000 - 6 600 zł
Maciej NAWROT (ur. 1986)
Lot No.1425
Bez tytułu (Armatki), 2012
olej, płótno; 80 x 60 cm;
na odwrocie napis autorski: MACIEJ NAWROT BEZ TYTUŁU (ARMATKI) 2012.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
Piotr JARGUSZ (ur. 1960)
Lot No.1427
Patrzenie, 2017
akryl, płótno; 80 x 90 cm;
na odwrocie opis autorski: PIOTR / JARGUSZ / „PATRZENIE” / 2017.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Wojciech HERMAN (ur. 1953)
Lot No.1429
Przyciąganie
olej, płótno; 41 x 45 cm;
sygn. p. d.: WHerman;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
sygn. p. d.: WHerman;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Andrzej GÓRNISIEWICZ (ur. 1966)
Lot No.1431
Mogilany, 2017
olej, akryl, płótno; 170 x 100 cm;
sygn. p. d.: Górnisiewicz A.;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
sygn. p. d.: Górnisiewicz A.;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Beata BUGAJ-TOMASZEWSKA (ur. 1977)
Lot No.1433
Abstrakcja
olej, płótno; 80,5 x 90,5 cm;
na odwrocie opis autorski: JB [inicjał wiązany] / BUGAJ / (…).
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
estymacja: 1 200 - 1 400 zł