Władysław RZĄB (1910 - 1992)
Lot No.101
Zgierz lodowisko Włókniarza, 1979
linoryt, papier, 46,5 x 31 cm (arkusz);
sygn. dat. i opisany u dołu
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Władysław RZĄB (1910 - 1992)
Lot No.103
Zabawa pod dębem, 1976
linoryt, papier, 47 x 31 cm (arkusz);
sygn., dat. i opisany na passe-partout
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Mieczysław WEJMAN (1912 - 1997)
Lot No.105
Rowerzysta XIII
akwaforta, papier, 26 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Mieczysław Wejman 1964
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.107
Kompozycja z aktami
akwaforta, papier, 15 x 11,5 cm (odcisk płyty);
opisana i sygn. u dołu
Cena wywoławcza.
500 zł
Jan KONARSKI (XX w.)
Lot No.109
Akt potrójny
piórko, tusz, papier, 32 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: J. Konarski
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Lot No.111
Akt czerwony, 1997
serigrafia, papier, 69 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jerzy Nowosielski 97; l. d.: 12/15
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Roman OPAŁKA (ur. 1931)
Lot No.113
Strzelcy
tusz, papier, 19,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R. OPALKA ;
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Lot No.115
Akt tyłem, 1993
piórko, tusz, papier, 56 x 38 cm;
sygn. l. g.: JERZY NOWOSIELSKI 93.
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)
Lot No.301
Według "Ogrodu ziemskich rozkoszy" Bosch
olej, płótno, 157 x 136 cm;
sygn. dat. i opisany u dołu oraz na odwrocie
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)
Lot No.303
Dzbany
gwasz, karton, 36,3 x 51,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza.
6 600 zł
Alicja WAHL (ur. 1932)
Lot No.305
Postać, 1986
pastel, karton, 66 x 50 cm;
sygn i dat. p. d.: A. WAHL 1986
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Maria DAWSKA (1909 - 1993)
Lot No.307
Postać
olej, papier; 28 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Maria Dawska
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Danuta URBANOWICZ (ur. 1932)
Lot No.309
Lee, 1993
collage, płótno, 100 x 81 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
6 800 zł
Tomas MAYER (ur. 1970)
Lot No.311
3358, 2007
olej, płótno, 50 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: TomasMayer / 2007
Cena wywoławcza.
3 300 zł
Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)
Lot No.313
KF 51, 1976
gwasz, collage, tektura, 100 x 70 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Tadeusz SZPUNAR (ur. 1929)
Lot No.315
Kompozycja I
Z cyklu "Rozważania nad kołem i kwadratem"
relief metalowy, mosiądz, miedź, 60,5 x 60,5 cm
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)
Lot No.317
Kompozycja geometryczna
akryl, płyta pilśniowa, 40 x 40 cm;
sygn. p. d.: H. Stażewski (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Lot No.319
Akt, 1979
olej, płótno, 89 x 68 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Jerzy Nowosielski 1979
Cena wywoławcza.
190 000 zł
Jacek ŻUŁAWSKI (1907 - 1976)
Lot No.321
Zeus i Europa
akwarela, ołówek, papier, 29,5 x 41,5 cm;
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Stanisław WAŁACH (1919 - 1983)
Lot No.323
Kierowca, 1975
olej, płótno, 95 x 60 cm;
na odwrocie napis: Stanisław Wałach "Kierowca" 75
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Jerzy DUDA-GRACZ (1941 - 2004)
Lot No.325
Nadrzecze - plotkarki
olej, płyta, 80 x 61 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ 2174/97
Cena wywoławcza.
100 000 zł
Jan WODYŃSKI (1903 - 1988)
Lot No.327
Akt przed lustrem
olej, płótno, 81 x 65 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: WODYŃSKI
Cena wywoławcza.
5 800 zł
Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)
Lot No.329
Kompozycja - fiolet i zieleń, 2008
olej, płótno, 116 x 81 cm;
sygn. l. d.: EGerlach 08
Cena wywoławcza.
4 600 zł
Tadeusz KANTOR (1915 - 1990)
Lot No.331
Kompozycja, 1963
olej, płótno, 50 x 65 cm; sygn. p. d.: 5. 1963/ Kantor
Cena wywoławcza.
140 000 zł