Jacek SIENICKI (1928 - 2000)
Lot No.333
Kompozycja
gwasz, papier, 34 x 29 cm;
sygn. p.g.: J Sienicki; p.d.: JS
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Jacek SIENICKI (1928 - 2000)
Lot No.335
Kompozycja brązowa, 1999
olej, płótno, 55 x 65 cm; sygn. p. g.: JAC. SIENICKI / 99
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Stanisław Michał WÓJTOWICZ (1920 - 1991)
Lot No.337
Matryca drzeworytu
deska drzeworytnicza, 54 x 39 cm; nie sygn.
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)
Lot No.341
Film
gwasz, ołówek, papier, 37 x 28,5 cm
Cena wywoławcza.
3 500 zł
WITOLD-K (ur. 1932)
Lot No.343
P-73-963, 1973
olej, deska, 39 x 32,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Witold-K. 73
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)
Lot No.345
Europa
olej, płótno, 63 x 56,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Olbiński
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Władysław RZĄB (1910 - 1992)
Lot No.347
Czarownica
olej, płótno, 65 x 52 cm
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Marek AŁASZEWSKI (ur. 1942)
Lot No.349
Relief jesienny
olej, płótno, 150 x 180 cm;
sygn. p.d.: AŁASZEWSKI
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)
Lot No.351
Jesień
olej, płótno, 80,5 x 100 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza.
34 000 zł
Lech KUNKA (1920 - 1978)
Lot No.353
Kobieta w fotelu
tempera, na podrysowaniu ołówkiem, papier brązowy,
63 x 48 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Jerzy DUDA-GRACZ (1941 - 2004)
Lot No.355
Brzegi - wieczór, 1997
olej, płyta, 34 x 27 cm;
sygn. l. d.: DG ?? 2083 / 97;
Cena wywoławcza.
32 000 zł