Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)
Lot No.1309
Dla Henryka Mikołaja Góreckiego, 1980
akwaforta, papier; 13,3 x 9,8 cm (odcisk płyty), 38 x 28 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: S. Fijałkowski 80 (ołówkiem)
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
Eugeniusz GET-STANKIEWICZ (1942-2011)
Lot No.1311
Autoportret jako Wilhelm Tell
miedzioryt kolorowany, papier; 40 x 30 cm (wymiar arkusza);
dedykacja p. d.: na / pamiątkę / od / Get e / 18.VI.85 / Wrocław (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
Nicolas CANN
Lot No.1313
Zestaw 4 kompozycji
LE TANGO, LOVES-OLD SWEET SONG,
BILLIARDS, CROQUET.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł
BILLIARDS, CROQUET.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł
Janina GARYCKA (1920-1997)
Lot No.402
Kobieta w kapeluszu
gwasz, tektura; 21 x 16 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JGarycka (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Zdzisław MAJROWSKI - MEYRO (ur. 1952)
Lot No.408
Kwiaty, 2007
olej, płótno; 50 x 73 cm;
sygn. p. d.: Majro;
estymacja: 3 800 - 4 800 zł
sygn. p. d.: Majro;
estymacja: 3 800 - 4 800 zł
Jacek SEMPOLIŃSKI (1927-2012)
Lot No.410
Autoportret / Wisła, 1990/2001
olej, płótno; 92 x 72 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Sempoliński / styczeń / 2001 / Autoportret
estymacja: 18 000 - 24 000 zł
estymacja: 18 000 - 24 000 zł
15 000 zł
Witold PAŁKA (1928-2013)
Lot No.411
W kawiarni, 2010
olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. i dat. p. g.: Pałka W. / 2010.
estymacja: 15 000 - 20 000 zł
estymacja: 15 000 - 20 000 zł
11 000 zł
Wojciech TRATKIEWICZ (ur. 1954)
Lot No.413
Martwa natura, 1995
olej, płótno; 89 x 114 cm;
sygn. p. d.: TRATKIEWICZ;
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
sygn. p. d.: TRATKIEWICZ;
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.414
Kawony i butelka, 1989
olej, płótno; 59 x 67 cm;
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
10 000 zł
Anna SZPRYNGER (ur. 1982)
Lot No.416
Bez tytułu 81, 2011
akryl, płótno; 20 x 20 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2011;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
1 800 zł
Lech OKOŁÓW (ur. 1933)
Lot No.419
Motocyklista
olej, płótno; 65 x 50 cm;
sygn. p. d.: okołów;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
sygn. p. d.: okołów;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Danuta LEWANDOWSKA (1927-1977)
Lot No.423
Bez tytułu - czarne, 1973
technika własna, płótno;
53,5 x 48 x 5 cm (wymiar całości kompozycji z oprawą);
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
4 000 zł
Irena KNOTHE (1903-1987)
Lot No.1401
Nasturcje, 1972
akwarela, papier; 31 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: IrenaKnothe 1972.
estymacja: 900 - 1 200 zł
estymacja: 900 - 1 200 zł
Magdalena SPASOWICZ (ur. 1927)
Lot No.1403
Port z latarniami, 1997
olej, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: 97 / MSpasowicz;
estymacja: 1 900 - 2 500 zł
estymacja: 1 900 - 2 500 zł
Zbigniew OLSZEWSKI (ur. 1955)
Lot No.1405
Pejzaż XXIII, 1987
olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. i dat. przy prawej krawędzi: 87 OLSZEWSKI ZBIGNIEW;
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
Marek SUŁEK (ur. 1963)
Lot No.1407
Erotyk 1, 2001
technika własna, płótno; 33 x 24 cm
estymacja: 900 - 1 200 zł
estymacja: 900 - 1 200 zł
Malarz nieokreślony, XX w.
Lot No.1410
Snopy, 1960
olej, tektura; 42,3 x 54,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: Moncchener / 1960.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Maciej MAKAREWICZ (1912-2009)
Lot No.1412
Martwa natura
olej, płótno; 56 x 46 cm;
sygn. p. d.: M. MAKAREWICZ.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł
sygn. p. d.: M. MAKAREWICZ.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł
Sławomir LEWCZUK (ur. 1938)
Lot No.1414
W plecy I, z cyklu: Symptomy, 2009
olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi u dołu: LEWCZUK 09.;
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
Renata SZPUNAR-KUBCZYK (ur. 1970)
Lot No.1416
Nad równiną Tesalii, z cyklu: Grecja, 2008
akryl, płótno; 29,5 x 38,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: SZPUNAR;
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
sygn. p. d.: SZPUNAR;
estymacja: 2 700 - 3 600 zł