Witold PODGÓRSKI (ur. 1958)
Lot No.: 1401
Po lampce wina, 2011
olej, płótno; 100,5 x 130 cm;
sygn. p. d.: W. Podgórski
olej, płótno; 100,5 x 130 cm;
sygn. p. d.: W. Podgórski
sygn., dat. i opis na odwrocie
praca zdobyła 3 nagrodę na konkursie: Natali di Roma w 2011 r. w Rzymie