Tadeusz DOMINIK (1928-2014)
Lot No.: 419
Pejzaż, 2001
olej, płótno; 90 x 120 cm;
sygn. l. d.: Dominik
olej, płótno; 90 x 120 cm;
sygn. l. d.: Dominik
na odwrocie opis: DOMINIK 2001/ OL PŁ 90 x 120/ PEJZAŻ
20 000 zł