Jacek SEMPOLIŃSKI (1927-2012)
Lot No.: 411
Twarz, 1972
olej, płótno; 92,5 x 73 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: JACEK / SEMPOLIŃSKI / "TWARZ" / 1972