Władysław GRUDZIŃSKI (1875-1942)
Lot No.117
Pejzaż zimowy
akwarela, papier; 19 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wł. Grudziński
sygn. p. d.: Wł. Grudziński
Cena wywoławcza.
1 900 zł
1 700 zł
Julian FAŁAT (1853-1929)
Lot No.118
Pejzaż z myśliwym, 1919
akwarela, papier; 67 x 146 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: j.Fałat/ Bystra 1919
Cena wywoławcza.
85 000 zł
60 000 zł
Paul WEIMANN (1867-1945)
Lot No.125
Widok na Śnieżkę
olej, tektura; 70,5 x 108 cm;
sygn. l. d.: P. Weimann
sygn. l. d.: P. Weimann
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Malarz nieokreślony (XX w.)
Lot No.126
Pod lasem
olej, płótno; 70 x 115 cm;
sygn. p. d.: JGarbecki (? - słabo czytelnie)
Cena wywoławcza.
4 000 zł
3 500 zł
Wiktor KORECKI (1890-1980)
Lot No.127
Wrzosy
olej, płótno dublowane; 64,5 x 95 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI
Cena wywoławcza.
9 000 zł
8 500 zł
Malarz nieokreślony (XIX/XX w.)
Lot No.132
Żniwa - dwie dziewczynki
olej, tektura; 50,5 x 61,5 cm
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1871-1970)
Lot No.134
Siostry - Danuta i Barbara Grębeckie, 1950
olej, sklejka; 39 x 67 cm;
sygn. i dat. l. g.: 1950 / Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza.
15 000 zł
22 000 zł
Lot No.135
Kazio nad książką
olej, tektura; 21 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WW
sygn. l. d.: WW
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Aleksander GĄSSOWSKI (1835-1895)
Lot No.139
Martwa natura z owocami, 1879
olej, płótno; 45,5 x 54 cm;
sygn. i dat. p. d.: de Gassowski 79
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Lot No.141
Martwa natura z figurką
olej, tektura; 35 x 99,5 cm;
sygn. z prawej: a.karpiński
sygn. z prawej: a.karpiński
Cena wywoławcza.
13 000 zł
13 000 zł
Frank LEMANUEL (1865-?)
Lot No.144
Miasteczko normandzkie
olej, płótno dublowane; 41 x 52 cm;
sygn. l. d.: FRANK LEMANUEL
sygn. l. d.: FRANK LEMANUEL
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Włodzimierz BARTOSZEWICZ (1899-1983)
Lot No.146
Pejzaż z rzeką
olej, płyta; 86 x 61,5 cm;
sygn. p. d.: WŁODZIMIERZ BARTOSZEWICZ
Cena wywoławcza.
13 500 zł
Emile Othon FRIESZ (1879-1949)
Lot No.149
Anemony, 1921
olej, płótno; 46 x 55,5 cm;
na odwrocie, na blejtramie nalepka autorska
Cena wywoławcza.
50 000 zł
37 000 zł
Wojciech Otton FLECK (1903-1972)
Lot No.150
W ogrodzie, przed 1950
olej, płyta; 33,5 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: Woj.Fleck
sygn. p. d.: Woj.Fleck
Cena wywoławcza.
3 900 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Lot No.154
Potyczka z bolszewikami, 1928
olej, tektura; 35 x 49,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak/ 1928
Cena wywoławcza.
6 000 zł
6 500 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955) - pracownia
Lot No.158
Wesele góralskie, 1950
olej, tektura; 34 x 50 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1950
Cena wywoławcza.
5 600 zł
6 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Lot No.159
Święty Hubert, 1941
olej, tektura; 36,5 x 44 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1941
Cena wywoławcza.
7 000 zł
6 000 zł