Ewa PEŁKA (ur. 1952)
Lot No.329
Cykl Rzeźba Ziemi, 2001
olej, płótno, 130 x 260;
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Jacek SIENICKI (1928 - 2000)
Lot No.331
Suche kwiaty, 1993
olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. p. g.: J.S / 93 / II;
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Witold DAMASIEWICZ (1919-1996)
Lot No.333
Świątek
olej, sklejka, 137 x 55 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Erna ROSENSTEIN (1913 -2004)
Lot No.335
Gasnący krzak, 1987
technika własna, 23 x 26 cm;
opisana na odwrocie
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Tadeusz KANTOR (1915 - 1990)
Lot No.337
Kompozycja abstrakcyjna
technika własna, płótno, 50 x 60,7 cm;
sygn. p. d.: Kantor
Cena wywoławcza.
95 000 zł
Witold ZACHAREWICZ (1929 - 1985)
Lot No.339
Don Kichot wędrujący
olej, płótno, 40 x 17 cm;
sygn. l. d.: Zachar
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Jerzy DUDA-GRACZ (1941 - 2004)
Lot No.341
1365 (Kalinowo - Fantazja polska), 2003
akwarela, tempera, papier, 30 x 67 cm;
sygn. l. d.: J. Duda G. 1365 / 2003
Cena wywoławcza.
27 000 zł
Jerzy DUDA-GRACZ (ur. 1941-2004)
Lot No.343
2520 (Łagów wiosna), 2000
olej, tektura, 80 x 70 cm;
sygn. l.d.: DUDA GRACZ 2520 / 2000
Cena wywoławcza.
73 000 zł
Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1937)
Lot No.345
Bez tytułu
olej, płótno, 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: J. LEWANDOWSKI
Cena wywoławcza.
3 300 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Lot No.347
Przypływ, 2006
olej, płótno, 100 x 120 cm;
sygn. l. d.: T. Sętowski 2006
Cena wywoławcza.
28 000 zł
Lot No.
349
Janusz BĘBEN (ur. 1961)
XXVII / 92 z cyklu 3
olej, tektura, 100 x 70 cm; sygn. p.d.: Bęben 1992
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Stanisław Leon KUSKOWSKI (1941-1995)
Lot No.351
Przestroga
olej, płótno naklejone na sklejkę, 29 x 20,5 cm;
sygn. l. d.: St. Kustowski;
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)
Lot No.353
Studium głowy Żyda
olej, płótno, 67 x 42,5 cm;
sygn. p. d.: Krawczyk
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Teresa KLINK (ur. 1940 )
Lot No.355
Flamingi
olej, płótno, 146 x 116 cm;
sygn. p. d.: TERESA KLINK 2004 r.
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)
Lot No.357
Martwa natura z irysami
olej, płótno, 95 x 85 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Izabela MARCJAN
Lot No.401
Zieleń, 1997
gobelin, dwuosnowowy, 230 x 115 cm
Cena wywoławcza.
6 600 zł