Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.101
Dla Johna Coltrane'a, 1999
cynkografia, monotypia, papier, 67 x 50,5 cm;
opisana u dołu ołówkiem
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Leszek RÓZGA (ur. 1924)
Lot No.103
Dydaktyka lata, 1978
akwaforta barwna, papier, 41 x 34 cm;
sygn. i opis. u dołu ołówkiem:
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Barbara KWAŚNIEWSKA (ur. 1931)
Lot No.105
Clowns 1971
litografia, papier 55,5 x 75,5 cm;
opisany u dołu: EA Clowns Kwaśniewska / 71
Cena wywoławcza.
900 zł
Friedensreich HUNDERTWASSER (1928 - 2000)
Lot No.107
Kompozycja
offset z folią wtłaczana, papier, 84 x 64 cm;.
u dołu na czarnej bordiurze drukowany napis
Cena wywoławcza.
2 100 zł
Wojciech SIUDMAK (ur. 1942)
Lot No.109
L'Eclosion d'une Etoile
serigrafia, papier, 89,5 x 62,5 cm (arkusz);
sygn. p.d.: W. SIUDMAK (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Jan TARASIN (ur. 1926)
Lot No.111
Kręgi, 1975
serigrafia, papier, 38 x 27 cm;
sygn. l. d.: Jan Tarasin 75 (ołowkiem);
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Lot No.113
Apoxyomene
litografia, papier 75 x 56 cm;
opisana u dołu: 6/40 Apoxyomene BKwaśniewska
Cena wywoławcza.
900 zł
Stanisław DAWSKI (1905 - 1990)
Lot No.115
Planks
drzeworyt, papier, 50 x 45,5 cm;
sygn. l. d.: STANISŁAW DAWSKI
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Michał MISIAK (ur. 1973)
Lot No.117
Dudnienie III
piórko, tusz, papier, 49 x 35 cm;
sygn.i dat. p.d.: MICHAŁ MISIAK 2009
Cena wywoławcza.
1 000 zł
ZYGRO, Zygmunt GROCHOLSKI
Lot No.119
teka grafik "X grabados", 1960
zygrografia (technika autorska),
papier, ok. 48 x 32,5 cm;
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Jerzy PANEK (1918 - 2001)
Lot No.301
Głowa
pastel, papier, 20,5 x 25,5 cm;
sygn. p. d.: Panek
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Daniel KRYSTA (ur. 1976)
Lot No.303
SW879, 2008
technika mieszana, płótno, 55 x 90 cm;
na odwrocie autorski opis obrazu i data 2008
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Marzena TUREK-GAŚ (ur. 1972)
Lot No.305
Graffitti in Berlin, 2008
olej, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie.
Cena wywoławcza.
2 900 zł
Jan TARASIN (ur. 1926)
Lot No.307
Bez tytułu, 2007
akwarela, papier, 44,5 x 54,7 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jan Tarasin 07;
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Jan BERDYSZAK (ur. 1934)
Lot No.309
Stalla, 1985
akwarela, gwasz, papier, 20,5 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stalla 23. 7. / 1985 / JAN
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)
Lot No.311
Rzeka, 1970
olej, płótno, 81 x 116 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Sempoliński '70 / rzeka
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Antoni Fryderyk HAYDER (1905 - 1990)
Lot No.313
Martwa natura z jabłkami, 1965
olej, płyta pilśniowa, 72 x 70 cm;
sygn. p. d.: F. Hayder.1965
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Henryk HAYDEN (1883 - 1970)
Lot No.315
Martwa natura, 1965
olej, płyta pilśniowa, 33 x 46 cm;
sygn. p. d.: Hayden 65
Cena wywoławcza.
24 000 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)
Lot No.317
City
gwasz, papier, 28 x 41 cm;
sygn. p. g.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Lot No.319
Widok miejski
olej, tektura, 25 x 34 cm
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)
Lot No.321
Relief, 1963
relief, płyta pilśniowa, aluminium, akryl, 53,5 x 53 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 1963 / H. Stażewski
Cena wywoławcza.
190 000 zł
Jacek MALICKI (ur. 1946)
Lot No.323
Morskie tarcze strzelnicze, 1985
olej, płótno, 58,5 x 68 cm;
na odwrocie napisy autorskie i data 1985
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Lot No.325
Słyszę? Mówię? Widzę?, 1991
tryptyk, olej, płótno, 165 x 135 cm (każda częśç);
sygn. i opisane na odwrocie.
Cena wywoławcza.
65 000 zł
Aleksander KOBZDEJ (1920-1972)
Lot No.327
Mexico III, 1962
technika mieszana, płótno, 81 x 65 cm;
sygn. l. d.: Kobzdej 1962
Cena wywoławcza.
55 000 zł